Facebook Google+ Twitter

Warsaw Fashion Street 2009 - festyn mody na Nowym Świecie

WFS trwał na Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu. Tego dnia Warszawa zamieniła się w światową stolicę mody i komercji. Jak zwykle, podczas takich imprez nie brakowało ludzi, nie zawsze zainteresowanych głównym tematem.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Po wielu dniach deszczu, w końcu wyszło słońce i dawało się we znaki. Fot. Mateusz Grochocki
Po wielu dniach deszczu, w końcu wyszło słońce i dawało się we znaki. Fot. Mateusz Grochocki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 30.06.2009 19:00

Aleś Ty uparty... Dobrze, że chociaż nie chcesz się kłócić (mniejsza o motywacje ;)) Chyba jednak musisz przyznać, że bez modelek, kreacji i pokazu mody, chociaż wg Ciebie to najmniej ciekawe, nie byłoby tej imprezy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie, impreza wcale się nie zamykała na wybiegu dla modelek - zaczynała się od ronda pod palmą, a kończyła się na placu Zamkowym. zdjęcia modelek nie dominują, bo - moim zdaniem - ten aspekt nie jest najciekawszy, szczególnie z punktu widzenia reportażu, który powinien się skupić na reakcjach ludzi na to, co się dzieje. tytuł galerii? może i sugeruje, że będą w nim głównie modelki, ale fakt, że zamieszczono go na stronie dziennika sugeruje już co innego. nie mam zamiaru się tutaj kłócić, bo fakt, że broniłbym swoich zjdęć pyskówką, najlepiej by o mnie nie świadczył. tak poważnie, to każdy ma trochę racji, ale też innego co do tego oczekiwania. dodam jeszcze zdjęcia modelek, nie tylko żeby pokazać, że nie ignoruję Waszych opinii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja proponuje dodac przed tytułem słowo "Obok" i wtedy będzie spójnosc tytułu z galerią..
Przedmówcy mają rację...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.06.2009 21:54

Mateuszu, ja domyśliłam się "co autor miał na myśli" ale tytuł i materiał muszą być spójne. Poza tym, ciekawiej byłoby, myślę, gdybyś pokazał te dwie sprawy równolegle. I jeszcze jedno: Ty nie musisz się znać na modzie ale na pięknych dziewczynach znasz się na pewno wystarczająco aby móc je po prostu sfotografować i nam pokazać ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.06.2009 01:42

Stary, to jest Warsaw F A S H I O N Street, a ty tu miód i chleb zapodajesz? Modelka jedna i to z bardzo małą GO, druga tyłem. Nie musi to być magazyn o modzie, ważne że impreza była ściśle związana z modą, a to miał być z niej reportaż. Reasumując zdjęcia same w sobie fajne ale reportaż do bani.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wieczorem beda i modelki i bizuteria i rozdawane nagrody :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"chcielibyście katalog tych odstawionych panienek po kolei?"
"i tak ktoś mi postanowił odjąć gwiazdki"
nie bądź niegrzeczny i słuchaj ludzi, bo to dla nich fotografujesz. mnie osobiście galeria zachwyca i daję 5gwiazdek,ale nie miej pretensji do innych, że dali mniej. każdy ma prawo do oceny, a komentarzami nie musisz się sugerować. chociaż proponowałabym nie lekceważyć ich zupełnie, żebyś w przyszłości nie musiał fotografować sam dla siebie.chociaż - analizując Twój materiał - nie wierzę, aby tak było :) naprawdę świetne zdjęcia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie patrz na gwiazdki i publikuj dalej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

z pewnością, ale nie o tym mówię. mówię tylko, że moja relacja bardziej pasuje do dziennika, nie do pisma modowego. napisałem też, że bardziej mnie interesuje miasto, jego życie i mieszkańcy, niż moda i uroda. może to po prostu nieporozumienie, ale i tak ktoś mi postanowił odjąć gwiazdki,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fotograf to też dziennikarz, nie raz prowadzi się zapiski żeby wiedzieć jak dobrze opisać zdjęcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.