Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25188 miejsce

Warsaw Student Festival z rozmachem: Ursynalia 2011

Już niedługo tygodnie imprez studenckich. W tym roku zdecydowanie najlepiej spisała się społeczność studencka SGGW. Ursynalia - Warsaw Student Festival 2011 w dniach 1-3 czerwca będzie obfitował w największe gwiazdy muzyki światowej.

materiały promocyjne / Fot. materiały promocyjneTegoroczne Ursynalia są niemal milowym krokiem w organizacji imprezy muzycznej na poziomie międzynarodowym. Wiadomo, że koncerty będą się odbywać na dwóch niezależnych scenach: głównej i klubowej. To jedna z największych imprez plenerowych, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych w całej Polsce. Miłośnicy różnorodnych brzmień znajdą coś dla siebie jako, że Ursynalia to wybuchowa mieszanka stylów muzycznych: od popu, przez muzykę klubową i elektroniczną, aż po reggae, rocka i najcięższe odmiany gitarowych gatunków. Pierwsze dni czerwca będą zatem gratką dla melomanów pragnących zobaczyć swoje ulubione gwiazdy.

Warto podkreślić, że jak na festiwal studencki przystało, także w warszawskim kampusie nie zabraknie innych atrakcji i ciekawych projektów adresowanych praktycznie do każdego. Oprócz muzyki Ursynalia 2011 będą też zachętą do wielu inspirujących działań: różnotematycznych warsztatów prowadzonych przez specjalistów, tworzenia Wielkiego Studenckiego Graffiti, prezentacji dokonań młodych artystów z różnych dziedzin sztuki: wystaw, wernisaży, przeglądów. Organizatorzy pomyśleli również o wielbicielach sportu. Będzie można wziąć udział w zawodach sportowych, a na miłośników niecodziennych atrakcji czeka Strefa Sportów Ekstremalnych ze skokiem na bungee na pierwszym miejscu.

Ursynalia stają się coraz bardziej znaną imprezą w kraju, a wszystko za sprawą młodych osób ze środowisk studenckich, pełnych energii i zapału. Trzeba przyznać, że tegoroczna edycja zapowiada się nadzwyczaj interesująco, zwłaszcza ze względu na zespoły wielkiego formatu, które odwiedzą nasz kraj. Na scenie klubowej pojawią się: światowej klasy DJ i producent Martijn Ten Velden; przedstawiciel sceny hip-hopowej i rapu, GrubSon; projekt Mafia Mike, poruszający się w stylistyce elektro, house, ambient, techno, a nawet jazz i funk.

Nie czekaj, zgłoś się! Trwa konkurs Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.