Facebook Google+ Twitter

Warszawa areną starć najlepszych DJ-ów świata

Już za 4 dni Warszawa stanie się areną starć najlepszych Dj-ów na świecie. Live Dj set, wizualizacje blok spoty, prezentacje setów - to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na miłośników muzyki klubowej podczas Mistrzostw Świata DJ-ów, które odbędą się 12 grudnia w stolicy, w Multikinie Złote Tarasy.

- W Polsce swoje umiejętności zaprezentują tylko najlepsi. Wcześniej w każdym kraju przeprowadzone były eliminacje, które wyłoniły przedstawicieli - zapewniali organizatorzy podczas dzisiejszego spotkania zapowiadającego wydarzenie.

Mistrz Świata 2007 Dj Eprom / Fot. PAPGłównym punktem programu są zawody. Publiczność będzie miała możliwość oglądać uprzednio zarejestrowane popisy artystów, na wielkim ekranie. Podczas piątkowej imprezy, oprócz zawodów, będzie można również podziwiać pokazy specjalne najsłynniejszych DJ-ów takich jak DJ Pfel czy DJ Woody. Po pokazach i ogłoszeniu wyników nastąpi projekcja filmu animowanego, "Wave Twisters", którego autorem jest DJ Q-Bert.

Ważnym elementem towarzyszącym imprezie jest teledysk, który został nakręcony specjalnie na potrzeby tego wydarzenia. Wyreżyserował go ceniony polski reżyser Kuba Łubniewski. - Promocja imprezy została połączona z promocją Warszawy. Teledysk stał się więc nie tylko zaproszeniem na imprezę, lecz także wizytówką miasta, które zostało pokazane jako miejsce nowoczesne i przyjazne - powiedziała podczas konfenerencji dyrektor stołecznego Biura Promocji Katarzyna Ratajczyk.

Dzięki udostępnieniu klipu w serwisie MySpace o imprezie dowiedziało się już ok. 2 mln osób. Teledysk powstał na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawa.

Zwycięzca tegorocznej edycji turnieju otrzyma cenne nagrody. Oprócz tego weźmie również udział w teledysku promującym Mistrzostwa Świata DJ-ów w 2009 roku.

Galeria Marcina Kubiszyna

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.