Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Bezpieczniej w sklepach, dyskotekach i kawiarniach

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2006-10-02 11:08

Zmniejszenie liczby przestępstw i wykroczeń występujących na terenach obiektów handlowych, edukacja oraz promowanie właściwych zachowań klientów i personelu sklepów to główne założenia programu „Strefa Bezpiecznych Usług”.

Zgodnie z planem każdy podmiot gospodarczy może zgłaszać chęć uczestnictwa w akcji do końca października. „Strefa Bezpiecznych Usług” obejmie super i hipermarkety, dyskoteki, kawiarnie oraz restauracje.

Na mocy porozumienia, podpisanego 15 września 2006 r. przez Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Jacka Kędziorę oraz p. o. prezydenta m. st. Warszawy Kazimierza Marcinkiewicza, w Warszawie rusza nowy program „Strefa Bezpiecznych Usług”. Głównym założeniem wspólnej akcji jest przede wszystkim zmniejszenie liczby drobnych przestępstw popełnianych w sklepach, dyskotekach, kawiarniach i restauracjach, a także edukacja klientów oraz personelu w dziedzinie bezpieczeństwa w tego typu miejscach.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem „Strefy Bezpiecznych Usług” do wszystkich komend rejonowych Policji zostały przesłane materiały oraz zostały wytypowane osoby, które będą prowadziły akcję informacyjną na swoim terenie. Tak, aby wszyscy właściciele byli poinformowani o możliwości przystąpienia do „Strefy Bezpiecznych Usług”. Chęć zgłoszenia swojego uczestnictwa w nowym programie będzie możliwa do końca października.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.