Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Biblioteka Uniwersytecka czynna całą noc!

Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego już drugi raz wychodzi naprzeciw potrzebom studentów. W czasie sesji będzie czynna aż do 5 rano!

Zdjęcie w domenie publicznej. / Fot. Piotr VaGla Waglowski http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:20070206_uw_buw_hall_glowny_biblioteki.jpg&filetimestamp=20070209005008Akcja "BUW dla sów i nocnych marków" jest organizowana już po raz trzeci. W dniach 16-20 stycznia oraz 23-27 stycznia (od niedzieli do czwartku) BUW będzie czynny do godz. 5 (czyli aż do pierwszego porannego autobusu). Otwierany zaś jest o 9.

W piątki (21 i 28 stycznia) oraz w sobotę (22 stycznia) BUW czynny będzie wieczorem tylko do godz. 21.

Wypożyczalnia i magazyn będą czynne tylko do godziny 21.00, jednak później studenci mogą korzystać z Informatorium, Czytelni Ogólnej oraz Czytelni Czasopism Bieżących i Mikroform i książek w tzw. "wolnym dostępie" na wszystkich piętrach.

Na teren biblioteki niestety nie wolno wnosić jedzenia ani napojów innych niż woda - głodni studenci będą mogli pożywić się w barze Kebab naprzeciwko gmachu BUWu oraz w barze sałatkowo-kanapkowym Coffeeteam w uliczce obok. BUW dba też o wygodę uczących się - w bibliotece, poza tradycyjnymi stolikami, można siedzieć na kanapach, w wygodnych fotelach czy charakterystycznych pomarańczowych puffach. Obsługa pozwala również siedzieć na podłodze, co niektórym studentom bardzo odpowiada.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.