Facebook Google+ Twitter

Warszawa: chaos po zmianie cen biletów ZTM

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-03 07:31

W Warszawie, po podwyżce cen biletów i zmianach taryf panuje bałagan.- czytamy na łamach "Życia Warszawy". Gazeta pisze, że w wielu kioskach wciąż brakuje nowych biletów komunikacji miejskiej, a jeden na trzech kierowców autobusów też ich nie ma.


Emeryci okupują kasy przy Senatorskiej, żądając nowego biletu seniora. Według "Życia Warszawy" nawet w samej siedzibie ZTM było o nie trudno. Już rano szturm przypuścili pasażerowie powyżej 65. roku życia, którzy przyszli wyrobić sobie bilet seniora, który uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów przez cały rok za 40 złotych.
Brak biletów w wielu kioskach gazeta wyjaśnia mniejszą prowizją dla kioskarzy. Od wczoraj dostają 3 i pół procent od każdego sprzedanego biletu, wcześniej było to 5 procent.

Gazeta podkreśla, że w tym tygodniu zostaną wznowione negocjacje z dystrybutorami w sprawie podwyżki marży. Wczoraj kioskarze napisali w tej sprawie petycję do prezydent miasta.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To prawda..można przejść pół stolicy w poszukiwaniu biletów w kioskach..a jeśli już uda się je znaleźć, to z pewnością nie dokupimy tam biletów uzupełniających.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.