Facebook Google+ Twitter

Warszawa coraz piękniejsza. Zobacz nowe inwestycje na Pradze

W jaki sposób puste do tej pory pola na Pradze Południe zamieniają się we wspaniałe, przyjazne mieszkańcom miejsca? Jak powstaje Centrum Promocji Kultury? Dowiedz się tego na spotkaniu z prezydent m. st. Warszawy Hanną Gronkiewicz - Waltz i burmistrzem Pragi Południe Tomaszem Kucharskim.

Balaton / Fot. http://warszawa.wikia.com/wiki/Plik:Jezioro_Balaton.jpgJak będzie wyglądał budynek Ogniska Pracy Pozaszkolnej, którego dach zimą zmieni się w stok saneczkowy? Jak zmienia się popularny "Balaton"? Z czego są i z czego mogą być dumni mieszkańcy Warszawy? Tego dowiesz się w czwartek, 8 kwietnia, o godz. 10 w czasie spotkania dziennikarzy z prezydent m. st. Warszawy Hanną Gronkiewicz - Waltz i burmistrzem Pragi Południe Tomaszem Kucharskim.

Jednocześnie dziennikarze zapoznają się i z nowymi inwestycjami realizowanymi na terenie dzielnicy Praga Południe. Początek spotkania o godz. 10 przy kawie w Ognisku Pracy Pozaszkolnej (Jordanek) (wejście od ul. Nobla 18/26), następnie przejedziemy do powstającego Centrum Promocji Kultury, gdzie zostanie wmurowany kamień węgielny.

Spotkanie zakończy się wizytą nad "Balatonem", którego otoczenie zmienia się nie do poznania. Dziennikarze mają zapewniamy transport pomiędzy inwestycjami. Spotkanie organizuje Wydział Prasowy Urzędu Stołecznego Miasta Warszawy. Więcej informacji uzyskasz od Katarzyny Pieńkowskiej z wydziału Prasowego Tel. 510 206 153, 22 44 33 385

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Oprócz starówki to reszta miasta bez ładu i składu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.