Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Dworzec Centralny przecieka

Utrzymujące się od kilku dni opady w Warszawie sprawiają coraz więcej problemów. Po poniedziałkowym zalaniu tuneli pod Dworcem Zachodnim, przyszedł czas na Dworzec Centralny, którego budynek przecieka.

Jak podaje TVN Warszawa budynek Dworca Centralnego przecieka. Woda dostała się na świeżo odnowiony peron. Zalane zostały także miejsca, które nie były remontowane.

Z powodu opadów mieli problemy także kierowcy jadący od Piaseczna ulicą Puławską. Zalane zostały dwa z trzech pasów. Utworzył się duży korek, który sięgał aż do Piaseczna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Reine Kirs
  • Reine Kirs
  • 09.07.2011 13:39

Oby nie wpisali tego dworca do rejestru zabytków :) Pałac Kultury już wpisano, podczas gdy wciąż sporo starych i oryginalnych zabytków w Polsce, kamienic w miastach, pałacyków, zamków niszczeje i jest pozostawionych na pastwę losu. Decyzja o remoncie PRL-owskiego Dworca Centralnego w Warszawie pochłonęła grube miliony a ten dworzec i tak pozostanie reliktem komunizmu -takim pudełkiem. Z resztą pieniądze idą na różne niepotrzebne rzeczy np. na tak dużą liczbę słupków, które zabrały miejsca parkingowe w Warszawie, na parkomaty, które biorą z kieszeni ludzi sporo pieniędzy. Zamiast tych parkometrów powinni zrobić strefę środowiskową, która nie wpuszczałaby w godzinach szczytu niesprawnych, zanieczyszczających środowisko samochodów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
johnny
  • johnny
  • 07.07.2011 14:14

To samo jest na wielce reklamowanym dworcu wschodnim. Pseudo nowy tunel od strony pociągów podmiejskich a kałuże na szerokość tunelu...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jola Falkowska
  • Jola Falkowska
  • 06.07.2011 22:19

Ten sam. Ale Centralny przecieka, bo sąsiad - miasto - go zalewa. Zatkane studzienki, bezodpływowa kanalizacja. Zrobią Centralny - ale jak miasto nie naprawi "rur" w około to dalej bedzie ciekło.
Woda z miejskiego parkingu na E.Plater - spływa na perony! To musi zrobić ZDM, czyli miasto.
Kolej chce "uratować" dworzec, ale jak "sąsiedzi" nie zrobia swoich rur, studzienek itep. to będzie tak jak dziś.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to ten sam peron, na którym miało być podróżnym miło i przyjemnie. link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.