Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Festiwal Teatrów Amatorskich

W najbliższą sobotę 21 listopada Białołęcki Ośrodek Kultury zaprasza na XI Festiwal Teatrów Amatorskich "Garderoba Białołęki". Pokaz spektakli konkursowych rozpocznie się o godz. 10.

Program imprezy / Fot. Białołęcki Ośrodek KulturyPrzedstawienia grup teatralnych biorących udział w konkursie będą trwały do godz. 21. Wtedy odbędzie się spektakl Teatru 13 "Oj przydałby się ktoś na przyczepkę". W przeglądzie biorą udział teatry z Warszawy, Szczecina, Wrocławia, Lublina i Łodzi. Najlepszy spektakl wybierze jury w składzie: Janusz Majcherek - krytyk teatralny, Adam Woronowicz - aktor, Jarosław Kilian - reżyser i dyrektor artystyczny Teatru Polskiego oraz Tomasz Służewski - dyrektor Białołęckiego Ośrodka Kultury. Wyniki zostaną ogłoszone o godz. 22.

"Garderoba Białołęki" to otwarty dla wszystkich pokaz amatorskich teatrów. Dawniej gościł jedynie grupy stołeczne, obecnie także z innych miast Polski. Jest to nie tylko pokaz, ale również konkurs. W tym roku weźmie w nim udział dziewięć spektakli.


Białołęcki Ośrodek Kultury
ul. van Gogha 1
03-188 Warszawa
Wstęp wolny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.