Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Gdzie warto się pojawić w nadchodzący weekend?

Na brak atrakcji w stolicy jak zwykle nie można narzekać. Coś ciekawego znajdzie się zarówno dla miłośników kultury jak i całonocnego clubbingu, dla osób starszych i młodzieży, kochających malarskie wernisaże i wibrujące latino, dla każdego coś miłego!

Piątkowy wieczór w stolicy upłynie pod znakiem gorących rytmów wakacyjnych. Co ciekawsze imprezy w stylu hip-hop/r&b, kierowane głównie do młodych ludzi, odbędą się w klubach Harlem i No Mercy.

Harlem na Kolejowej to kolejne wydarzenie z cyklu open freestyle & beatbox battle, dobrze już znane stałym bywalcom. Otwarcie klubu planowane jest na godzinę 18, bitwy na 21, o 23 klub zaprasza na gorący after. Wstęp - 10 zł.

 / Fot. PlakatNo Mercy przy ulicy Bema 65 oferuje natomiast przegląd rodzimych warszawskich raperów z Pragi, Grochowa, Rembertowa i Woli. Wystąpić mają: Cyklon G, Diho Raz, BKWC, Rytm Ulicy oraz duet Kamorra. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników czystego, mocnego rapu.

Miłośnicy flamenco powinni koniecznie odwiedzić Studio Flamenco w Centralnym Basenie Artystycznym przy ulicy Konopnickiej 6. Przewidziane są: pokaz mody flamenco, występ uczennic studia oraz zabawa w rytmie rumby i sevillany. Impreza zaczyna się o 20, wstęp: 10-20 zł.

Sala Kongresowa, natomiast, zaprasza miłośników jazzu na występ Pat Metheny Group, jednej z legend światowego jazzu, który odbędzie się w ramach kolejnej edycji Warsaw Summer Jazz Days. Koncert zaczyna się o 19, koniec przewidziany jest na 23.30.

Ciekawą propozycję ma także nadwiślańska Barka, na której Ilja Bołdakow zagra własne interpretacje ballad z repertuaru Rozenbauma i Wysockiego oraz kilka swoich propozycji, spośród których na szczególną uwagę zasługują te napisane do słów młodych polskich artystów. Start: godzina 20, wstęp wolny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.