Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Gocław i Saska Kępa bez prądu

Usterka transformatora była przyczyną rozległej awarii zasilania, do jakiej doszło wczoraj w dwóch warszawskich dzielnicach. Przez godzinę bez prądu był Gocław i Saska Kępa.

 / Fot. Radosław Zawadzki- Wczoraj, o godzinie 22.22 doszło, niestety, do przerwy w dostawie energii. Awaryjnie wyłączył się transformator zasilający część Saskiej Kępy i część Gocławia. Po godzinnej przerwie udało się przywrócić zasilanie. Nasze służby badają obecnie przyczynę zakłócenia. Jest nam bardzo przykro, że nasi klienci byli narażeni na niedogodności. E-maila o takiej treści otrzymały Wiadomości24.pl od Iwony Jarzębskiej, rzeczniczki RWE Stoen.

Zasilanie zostało przywrócone o godzinie 23.30. Jak podaje na stronie tvn24.pl dyżurny techniczny miasta, pierwsze informacje o awarii dotarły do ratusza o 22.20. pogotowie energetyczne niezwłocznie rozpoczęło akcję naprawczą i już godzinę później na Gocławiu znów pojawił się prąd. Jak wynika ze słów dyżurnego, więcej czasu zajęły prace na Saskiej Kępie.

Pogotowie energetyczne naprawiać też musiało instalacje oświetlenia ulicznego na ulicach: Gagarina, Czerniakowskiej, ul. Rakowieckiej, Puławskiej, Al. Jana Pawła II, al. Solidarności, ul. Górczewskiej, Powstańców Śląskich i Łazienkowskiej.

Zobacz więcej zdjęć ciemnych, warszawskich ulic.

ŹRÓDŁA:
cire.pl
tvnwarszawa.plWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.