Facebook Google+ Twitter

Warszawa. II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterow

Współautorzy: Mateusz Max Maksiak

Dobiegła właśnie końca jedna z największych wystaw w Warszawie, poświęcona tematyce jednośladów i quadów. Emocje oraz piękne maszyny towarzyszyły nam na każdym kroku. Oto małe podsumowanie tego, co wydarzyło się na ulicy Marsa 56c.

Targi

II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterow. / Fot. Mateusz Max MaksiakWystawę odwiedzali wszyscy. Płeć i wiek nie miały znaczenia. Kobiety i mężczyźni sami albo z dziećmi. Wszyscy połączeni jednym słowem: motory. Te ryczące potwory wyzwalają w jednych masę radości i adrenaliny, dla innych zaś są wspaniałymi zabawkami dla dużych chłopców lub dziewczynek. Targi były wspaniałą okazją do nawiązania kontaktów oraz do zakupów nie tylko wymarzonego jednośladu, ale i osprzętu wykorzystywanego na co dzień.

Były również świetną okazją do porozmawiania o tym jak należy jeździć i o czym pamiętać...

O zaroście przynoszącym szczęście...

Andrzej Pawelec, sześciokrotny Mistrz Polski specjalnie dla serwisu Wiadomości24.pl. zgodził się na krótką rozmowę.Od lewej Xavier Panseri i Andrzej Pawelec. / Fot. Mateusz Max Maksiak

Magda Borczakowska: Jakie to uczucie wsiadać na motor i pędzić z prędkością 250km/h po torze?
Andrzej Pawelec - To na pewno jest dużo większy komfort jazdy z taką prędkością po torze niż po ulicy. Człowiek wtedy czuje się pewniej, a zdarza się, że wspomniane 250 km/h to nasza średnia.

O czym należy pamiętać wsiadając na motor?
Zawsze jak ja wsiadam na motocykl, pomimo że mam świetnych mechaników sam chodzę i sprawdzam czy wszystko jest ok, czy hamulec jest twardy, natomiast reszta nie ma znaczenia.

Czy sześciokrotny mistrz Polski ma swoje tajemne rytuały pomagające w zwycięstwie?

Do tej pory przez 3 dni trwania wyścigów nie przykładałem wagi do swojej osoby, czyli się nie goliłem. To był mój taki mały rytuał.

Masz jakąś radę dla ludzi, którzy zamierzają kupić motor i rozpocząć swoją przygodę z tym sportem?

To wszystko zależy od tego czy ktoś już jeździł i czy ma pojęcie o tym co robi. Zawsze powinno wiedzieć się na co się wsiada. Jest też grono ludzi, którzy myślą, że mają ogromne umiejętności i wsiadają na zbyt szybkie maszyny, co może skończyć się tragedią.

Specjalnie dla wszystkich nieobecnych relacja video z tegorocznej wystawy. Czego możemy spodziewać się za rok tego nie wie nikt poza samymi organizatorami, którzy już tak samo jak fani czekają na kolejną trzecią już część wystawy.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dobrze poszło. Czekam Magdo na następne artykuły:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzieki Ewo staralismy sie ppkazac wszystkim cala wystawe jak najlepiej. No i debiut Magdy:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

5* Brawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.