Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Już dziś startuje Avangarda 6!

Współautorzy: Barbara Podgórska

Dziś, o godz. 16, miłośnicy fantazji, fantasy, fantastyki oraz wszystkiego co z tymi pojęciami związane, rozpoczną kolejną doroczną wakacyjną przygodę.

 / Fot. LogoW dniach 22-25 lipca 2010 roku, w Zespole Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej przy Al. Stanów Zjednoczonych 24, obywał się będzie Konwent Avangarda 6, wielka impreza o charakterze konferencji niekomercyjnej zorganizowana przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Avangarda z Grodziska Mazowieckiego.

Mirosław XARIC Kowalski - główny koordynator Avangardy zachęca do uczestnictwa:

Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku? Niech odpowie na to jedna liczba - 800. Właśnie tyle godzin atrakcji oddajemy do Waszej dyspozycji. Spotkania z autorami, gośćmi, prelekcje, konkursy… A jakby tego było mało, zawsze macie jeszcze do dyspozycji bloki tematyczne: nWoD, PRL, Park Naukowy, Trek Sfera. IQ Entertainment Center, zespół atrakcji Grupy NIZAR, blok wydawnictwa PORTAL, czy Games Room z ogromną ilością gier.

W tym roku jeszcze bardziej będziecie żałować, że możecie być tylko w jednym miejscu naraz. Postaraliśmy się też aby najmłodsi uczestnicy mieli zajęcie - specjalnie dla Was we współpracy z serwisem GwiezdneWojny.com.pl przygotowaliśmy olbrzymi gwiezdnowojnowy zespół atrakcji interaktywnych obfitujący w gry, zabawy i konkursy.

Wśród innych atrakcji: ogłoszenie laureatów nagrody literackiej NAUTILUS za rok 2009; spotkania z gośćmi specjalnymi: Alanem Ruscoe, brytyjskim aktorem znanym m.in. jako Mistrz Jedi Plo Koon z pierwszego epizodu Gwiezdnych Wojen oraz z twórcami kultowego serialu "Alternatywy 4" - scenarzystą Januszem Płońskim i aktorką Zofią Czerwińską (serialową Balcerkową); Kryształy Czasu - spotkanie z autorem i sesje RPG przygotowane
specjalnie przez redakcję serwisu Kryształy.

Będzie również wiele spotkań ze znanymi autorami książek oraz prelekcji i wykładów specjalistycznych.

Nieskromnie dodam, że tak jak przed rokiem, w piątek o godzinie 15 będę miał swój skromny udział w Avangardzie z prezentacją o wampirach, upiorach, strzygach i innych demonach grobowych.

Serdecznie zapraszam do udziału we wszystkich spotkaniach. Mówię, z przekonaniem: warto!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.