Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Już od 28 lipca ruszają warsztaty graffiti

Od 28 lipca w Warszawie ruszają warsztaty graffiti. Będzie to świetna okazja, by poznać proces powstawania rysunków i napisów na murze oraz spotkać się z innymi kulturami.

Jak informuje ratujTybet.org na warsztatach będzie można poznać proces tworzenia graffiti: od przygotowania szablonów, poprzez planowanie, aż do legalnej publikacji. Przewidziana jest także część praktyczna: uczestnicy stworzą swoje własne rysunki.

Warsztaty mają też za zadanie zapoznać uczestników z innymi kulturami: tybetańską i czeczeńską.

Pierwsza, tybetańska część będzie miała miejsce w Galerii Tybetańskiej czyli na Rondzie Tybetu na warszawskiej Woli. Uczestnicy będą się mogli także dowiedzieć, jak obecnie wygląda sytuacja w tym kraju. Warsztaty będą się odbywać 28, 29 i 30 lipca.

Termin drugiej, czeczeńskiej części jest jeszcze nieznany.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, jednak uczestnicy muszą być pełnoletni - przyjmowane będą tylko osoby w wieku 18-30 lat.

Organizatorem jest Inicjatywa Wielokulturowy Street Art przy współpracy z Fundacją Inna Przestrzeń i Fundacją Klamra, Grupą 3fala.art.pl oraz Zarządem Dróg Miejskich. Warsztaty są dofinansowane z europejskiego programu "Młodzież w działaniu".

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.