Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Kilkaset osób uczestniczyło w przedświątecznym poczęstunku

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-20 17:00

Imprezę zorganizowały władze stolicy oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Jolanta Wyszyńska z Bractwa wyjaśnia, że ta impreza ma zintegrować mieszkańców Warszawy. To także ukłon w stronę potrzebujących, biednych i bezdomnych.

Organizatorzy imprezy przygotowali specjalny namiot, w którym wydawane były ciepłe pierogi oraz kapusta z grochem. Odwiedzające go osoby podkreślały, że impreza była bardzo dobrym i potrzebnym pomysłem. - Przebywanie z ubogimi i wspólne jedzenie z nimi wzbogaca. Tu widać dobro - podkreśla jeden z warszawiaków. Jak dodaje, widać, że każdy z potrzebujących przeszedł ciężką drogę, także nałogów, ale dziś wszyscy patrzyli na siebie serdecznie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pusty świąteczny gest przed świętami aby bogaci nie mieli nic sobie do powiedzenia na co dzień przez cały rok ludzie potrzebujący pomocy nie mają jej w dostatecznym wymiarze i są traktowani jak trędowaci przeważnie emeryci sa na garnuszku opieki społecznej teraz jak są wielkie mrozy czy ktoś się zapytał czy mają się czym ogrzać? lepiej dać miskę zupy i już się jest rozgrzeszonym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.