Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Kino Luna obchodzi 49. urodziny

22 lipca warszawskie kino Luna będzie obchodzić swoje 49. urodziny. Z tej okazji odbędzie się tam przedpremierowy pokaz włoskiego filmu "Passione" w reżyserii Johna Turturro.

Film Johna Turturro swoją premierę w Polsce będzie miał dopiero 12 sierpnia. Jest to więc wspaniała okazja, by obejrzeć go dużo wcześniej.

"Passione" będzie opowiadał o Neapolu - mieście, w którym występuje wielka różnorodność kulturowa i muzyczna. Sam reżyser mówi, że to właśnie muzyka będzie pełnić w jego filmie rolę narratora.

Z okazji urodzin kina, bilety na wszystkie seanse odbywające się tego dnia oraz pokaz filmu "Passione" będzie można kupić za 10zł.

Po przedpremierowym pokazie przewidziany jest poczęstunek i lampka wina. Organizatorzy przewidują także pokaz slajdów pt. "Moja Luna".

Jeżeli obchodzisz urodziny tego samego dnia, co kino Luna to masz szczęście - na pokaz przedpremierowy będziesz mógł wejść za darmo!

Kino LUNA to miejsce, w którym od samego początku promuje się kulturę niszową.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.