Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Lady Pank już w niedzielę 13 listopada zagra w Stodole

Współautorzy: Małgorzata Herman

Koncert promujący nowy album Lady Pank już 13 listopada w warszawskiej Stodole.

Panasiewicza i Borysewicza nikomu nie trzeba przedstawiać - niczym stare, dobre małżeństwo od 30 lat tworzą rodzinę zwaną Lady Pank. Obaj wydali solowe płyty, ale okazało się, że równolegle nie zapominali o swoim muzycznym dziecku. Najnowszy krążek "Maraton" jest płytą wyjątkową, promujący go koncert zapowiada się tym bardziej interesująco.

"Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą", "Świat bez ciebie" czy "Życie to maraton" to tylko niektóre utwory, które balansując pomiędzy balangowym i reggae'owym charakterem, dotykają także romantycznych zmysłów słuchaczy. Giganci polskiego rocka stworzyli płytę, którą przypominają swoim fanom swoją kondycję z czasów "Lady Pank" czy "Tacy sami". Większość tekstów napisał sam wokalista, a w dwóch z nich posiłkował się wsparciem pierwszego tekściarza i współzałożyciela Lady Punk - Andrzeja Mogielnickiego. Ten krążek omija tematy polityki i palących problemów społecznych. Nie ma tu mowy o osobach sprawujących władze - kobiety, emocje i życie pozostają w centrum zainteresowania muzyków.

Przygotowany na początku roku koncert z orkiestrą symfoniczną podziałał na zespół mobilizująco. Nagrane w grudniu i styczniu sekcje rytmiczne gitary Borysewicza, dodane w lutym - chociaż nie była to ciągła praca i absencja Rafała Paczkowskiego, producenta Lady Pank pracującego w Kalifornii z Kaczmarkiem nad muzyką filmową, nie ułatwiały zadania... Efekt przerasta oczekiwania. "Maraton" to płyta, której nie ma się ochoty wyjąć z odtwarzacza. Warto zobaczyć na żywo Lady Pank w starej, dobrej formie.Wejście od 19.00

Cena biletu:
przedsprzedaż: 40 zł
w dniu koncertu: 47 zł

Więcej informacji na stronie Stodoły.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Sebastian Pająk
  • Sebastian Pająk
  • 13.11.2011 19:56

Nie "Panasiewicza" tylko Panasewicza, ludzie nauczcie się pisać poprawnie nazwisko wokalisty zespołu!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paweł Mazur
  • Paweł Mazur
  • 10.11.2011 10:41

Strasznie głupio jest pisać o czymś na czym się człowiek nie zna , no nie??? Autor tekstu to ignorant jakich mało. Zespół trzydzieści lat istnienie, a autorzyna nie potrafi napisać jego nazwy. Wstyd!!! LADY PANK - matołku!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Joel
  • Joel
  • 10.11.2011 00:47

Od zawsze była to grupa Lady Pank. Coś się zmieniło w kwestii nazwy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lady Pank Radosławie, Lady Pank!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.