Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5528 miejsce

Warszawa. Letnia Milonga na Skwerze Hoovera

6 sierpnia, jak w każdy wakacyjny piątek, odbędzie się wieczór z tangiem argentyńskim na świeżym powietrzu. Tego wieczoru Skwer Hoovera zamieni się w tangową scenę.

Letnia Milonga na Skwerze Hoovera. / Fot. Weronika TrzeciakTangowy wieczór poprowadzą Beata Kołomyjska i Igor Chmielnik, organizatorzy nowej, poniedziałkowej milongi "Una Emocion". Beata i Igor zaprezentują swoje umiejętności podczas pokazu oraz poprowadzą krótką lekcję. Podczas tego niezwykłego wieczoru Igor będzie również DJ-em.

Jeśli zawita słońce, to można pojawić się z kocykiem i usiąść na zielonej trawce wokół sceny. Można zabrać przyjaciół i znajomych. W przypadku deszczu milonga odbędzie się w sali na dole z 400-metrowym parkietem.

Letnia Milonga odbywa się co roku przez całe wakacje i ma na celu przybliżenie tego niezwykłego tańca mieszkańcom Warszawy. Na to spotkanie przyjść może każdy, by posiedzieć przy doborowej muzyce, poznać kroki czy potańczyć do pięknych melodii. Co najważniejsze wstęp jest bezpłatny. Dla urozmaicenia każdą milongę prowadzi kto inny i wprowadza w arkany tego tańca.

- Projekt "Letnie Milongi na Skwerze Hoovera" to niebywała okazja obejrzenia pokazów tanga argentyńskiego i poznania jego tajników. W każdy letni piątek spotkamy się z inną parą nauczycieli i obejrzymy pokaz tanga argentyńskiego. Po każdym pokazie odbywa się lekcja dla początkujących, aby aktywnie uczestniczyć w tanecznym wieczorze. Tango u swego zarania było tańczone właśnie na placach, ulicach i skwerach Buenos Aires. Staramy się przenieść atmosferę słodkiego Buenos na Skwer Hoovera - mówi Edyta Jaroszewicz.

Organizatorem Letniej Milongi są: Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny - filia Skwer Hoovera oraz Qulturowo Edyta Jaroszewicz.

Letnia Milonga na Skwerze Hoovera:
Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 60A
6 sierpnia - w godz. 19.30-22
Wstęp wolny

Kolejne milongi odbędą się 13 i 20 sierpnia (i poprowadzą je inne pary).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ideea fantastyczna...nie ma to jak taniec pod chmurką.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie też się podoba, dlatego zamierzam się wybrać za tydz. na ostatnią w tym roku milongę. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Genialny pomysł, Niech żyje TANGO !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.