Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19914 miejsce

Warszawa. Lipiec z Agnieszką Osiecką

Już po raz czwarty Urząd Dzielnicy Bemowo i Fundacja im. Agnieszki Osieckiej Okularnicy zapraszają na koncerty plenerowe "Osiecka na Bemowie", które odbywać się będą przez kolejne trzy lipcowe czwartki.

Plakat zapraszający na koncerty piosenek Agnieszki Osieckiej. / Fot. materiał Fundacji im. Agnieszki Osieckiej OkularnicyUbiegłoroczne koncerty, których gwiazdami byli Monika Dryl, Marcin Januszkiewicz i Stanisław Soyka okazały się frekwencyjnym i artystycznym sukcesem. Podobnie atrakcyjnie zapowiada się tegoroczny program imprezy.

Już 3 lipca o godzinie 19 wystąpi jedna z najbardziej interesujących polskich wokalistek, Mela Koteluk z zespołem. Koncert poprowadzi Agata Passent, córka wybitnej poetki, pisarki, autorki niezapomnianych przebojów, takich jak "Małgośka", "Niech żyje bal", Agnieszki Osieckiej. Koncert Meli Koteluk, podobnie jak i każdy kolejny w cyklu, zostanie poprzedzony piosenkami z tekstami Osieckiej w wykonaniu działających w dzielnicy Bemowo chórów: dziecięcego Chóru Bemolki i osób dorosłych, Chóru Bemcanto.

Tydzień później (10 lipca 2014 r.) o tej samej godzinie w Amfiteatrze w Parku Górczewska przy ulicy Raginisa, gdzie odbędą się wszystkie koncerty z cyklu "Osiecka na Bemowie" wystąpi ze swoim zespołem znakomity wokalista jazzowy, Janusz Szrom. Ten wieczór poprowadzi znana dziennikarka TVN, Magda Mołek.

Filip Łobodziński poprowadzi recital Magdaleny Smalary. / Fot. Krzysztof KrzakOstatni koncert zaplanowano na 17 lipca br. Poprowadzi go Filip Łobodziński, a zaśpiewa aktorka Teatru Dramatycznego w Warszawie, Magdalena Smalara, laureatka I nagrody IV konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" z 2001 roku.

Przed i po każdym koncercie, na które wstęp jest wolny, na stoisku Fundacji Okularnicy będzie można nabyć wydawnictwa z twórczością Agnieszki Osieckiej oraz otrzymać unikatowe pocztówki promujące tegoroczny 17. Konkurs Wokalny "Pamiętajmy o Osieckiej".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawy program.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.