Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Marsze ku czci ofiar spod Smoleńska i z okazji urodzin Chucka Norrisa

Około godziny 21. na Krakowskim Przedmieściu spotkają się dwie demonstracje. Członkowie pierwszej marszem uczczą pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej. Uczestnicy drugiego marszu świętować będą 71. urodziny Chucka Norrisa.

 / Fot. www.wikipedia.plOrganizatorem marszu z okazji urodzin Chucka Norrisa jest Dominik Taras. Nie można jednak zapominać, że to właśnie on zasłynął z akcji mającej ośmieszyć obrońców krzyża.

Impreza Tarasa ma mieć swój początek o godz. 21, przy lokalu 'Przekąski, Zakąski'. O tej także godzinie pod Pałac Prezydencki mają dotrzeć uczestnicy marszu smoleńskiego. Wydaje się więc, że spotkanie dwóch światopoglądów jest nieuniknione.

10 miesięcy po katastrofie smoleńskiej masz przed Pałacem Prezydenckim

Ratusz w kwestii dat i lokalizacji happeningów nie miał nic do powiedzenia. Konstytucja gwarantuje obywatelom wolność zgromadzeń w wyznaczonym przez nich miejscu i czasie.
Jak podaje TVN Warszawa, biuro prasowe Urzędu Miasta Warszawy zapewnia, że pikiety mają mieć charakter pokojowy.

Ulicami Poznania przeszedł Marsz Pamięci ku czci ofiar spod Smoleńska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

W-icek Niekoszerny
  • W-icek Niekoszerny
  • 15.04.2011 10:44

Fajną mamy młodzież tylko ogłupioną zupełnie przez polskojęzyczne (żydowsko niemieckie) mędia. Nie wiedzą, że prezio to koszerny Kalkstein i spoczął koło swojego koszernego ziomala Zalmana (czytaj Piłsudskiego) na Wafelku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kinga Maria
  • Kinga Maria
  • 15.03.2011 15:38

Ciekawa jestem czy naprawdę ratusz w kwestii dat i miejsca demonstracji nie ma nic do powiedzenia. A jeżeli tak faktycznie jest, to może warto było zmienić przepisy? Wiadomo o co w tym wszystkim chodzi. Sponsorzy Tarasa liczą, że opozycja nie wytrzyma i w..........li tarasiakom. Fajnie byłoby dla nich, byłby argument do kampanii wyborczej, do wciskania pożytecznym idiotom jaki ten PiS jest straszny. ALE WASZE NIEDOCZEKANIE. Uroczystości odbędą się w spokojnej, poważnej atmosferze. Kompromitujcie się dalej zwolennicy Tarasa i kliki, która za nim stoi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwator
  • obserwator
  • 10.03.2011 22:43

120 różowych dzieci narobiło w pory na widok 2000 babć :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
.+.
  • .+.
  • 10.03.2011 21:43

fajną mamy młodzież miłą i taką dowciapną szkoda że większość na saxach;( zostali chyba tylko synalkowie i córeczki ubecji im się jeszcze powodzi ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.