Facebook Google+ Twitter

Warszawa - miasto książek

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-10 18:43

Spotkania i atrakcje specjalne - to możliwe tylko podczas Warszawskich Targów Książki, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 12-15 maja 2011.

 / Fot. Granice.pl - wortal literackiKsiążki do wygrania
Przez te cztery dni na stoisku B-281, nieopodal Sali Kopernika odbywać się będą konkursy, organizowane pod hasłem „Manewry targowe”. Na stoisku pobrać będzie można specjalne formularze zgłoszeniowe. Wystarczy wraz z nimi udać się na stoiska zaprzyjaźnionych z wortalem wydawców, by poszukać odpowiedzi, a następnie wypełnić i zwrócić na stoisku wortalu Granice.pl Każdego dnia w godzinach popołudniowych odbywać się będzie losowanie naprawdę sporych zestawów atrakcyjnych nagród książkowych. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w rozdaniu nagród, otrzymają książki drogą pocztową. Do akcji włączyły się wydawnictwa Prószyński i S-ka, Święty Wojciech, Zielona Sowa, Erica, Oficyna Wydawnicza Impuls, Galaktyka, Sonia Draga, Stentor, Goneta.net, Znak, Firma Księgarska Olesiejuk, Dreams, IPS oraz Vocatio.

Relacja na żywo
Ważną informacją jest fakt, że dzięki naszemu serwisowi całe Warszawskie Targi Książki śledzić będzie można na żywo w sieci. W serwisie Twitter za pomocą hashtagu #2wtk każdy będzie mógł czytać informacje na temat tego, co dzieje się podczas targów.

Finał akcji „Polećmy książki premierowi”
Podczas Warszawskich Targów Książki odbędzie się również konferencja prasowa, podczas której ogłoszona zostanie lista książek, które trafią do premiera Donalda Tuska. O szczegółach poinformujemy, gdy tylko podjęte zostaną ostatnie ustalenia. Tymczasem zapraszamy na stronę internetową www.czytambolubieto.pl gdzie znaleźć można więcej informacji.

Spotkajmy się!
Momentem kulminacyjnym udziału wortalu Granice.pl w Warszawskich Targach Książki będzie niedziela, 15 maja 2011. O godzinie 10:00 w Sali Puszkina będzie miało miejsce ogłoszenie wyników plebiscytu „Najlepsze książki dla młodych czytelników”. Bezpośrednio po nim w tym samym miejscu odbędzie się spotkanie „Jak się pisze i jak się powinno pisać o książce w Internecie”. Będzie to spotkanie o charakterze nieformalnym, na które gorąco zapraszamy wszystkich blogerów, piszących o literaturze, współpracujących z Granice.pl pisarzy i dziennikarzy, wydawców, użytkowników oraz wszystkich tych, którzy współpracę z nami dopiero chcieliby nawiązać! Podczas spotkania polecimy również uwadze czytelników poradnik „Zacznij pisać. Motywacyjny poradnik pisarza” autorstwa Katarzyny Krzan.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.