Facebook Google+ Twitter

Warszawa Modlin wśród najgorszych europejskich lotnisk

Lotnisko Warszawa Modlin znalazło się w pierwszej dziesiątce najgorszych lotnisko w Europie. Pasażerowie narzekają na zbyt małą liczbę ławek przy bramkach i brak miejsc w których mogliby umilić sobie czas czekając na samolot.

 / Fot. By Hubert Śmietanka [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsPortal the Guide to Sleeping Airport opublikował listę najgorszych lotnisk w Europie i na świecie. Przeprowadzając ankietę wśród pasażerów, organizatorzy wzięli pod uwagę czystość, usługi lotniskowe, obsługę, komfort i zgodnie z nazwą portalu -możliwość spania na lotnisku - podaje wawalove.pl.

W Mapach Google możesz już planować przejazd warszawską komunikacją miejskąWarszawa Modlin w zestawieniu najgorszych europejskich lotnisk zajęło 9. miejsce. Pasażerowie narzekają przede wszystkim na zbyt małą liczbę ławek przy bramkach, małą liczbę dostępnych usług i udogodnień dla osób, które są zmuszone spędzić na lotnisku wiele godzin.

Oprócz lotniska w Modlinie w zestawieniu znalazły się także m.in. Lotnisko London Luton, port Barcelona Girona-Costa Brava, Berlin Tegel International Airport, czy Frankfurt Hahn. Za najgorsze europejskie lotnisko uznano Paris Beauvais-Tille International Airport we Francji.

Natomiast tytuł najgorszego lotniska na świecie przyznano Islamabad Benazir Bhutto International Airport w Pakistanie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.