Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Monika Olejnik biegała dookoła PKiN

Dziś rano znana dziennikarka Monika Olejnik biegała dookoła Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Dlaczego? We wrześniu założyła się z ministrem sportu Mirosławem Drzewieckim o to, czy Michał Listkiewicz zostanie ponownie prezesem PZPN. Zakład przegrała, zachowała się honorowo i stawiła się pod PKiN.

Dziennikarka Monika Olejnik, która przegrała zakład z ministrem sportu Mirosławem Drzewieckim, biegnie dookoła Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. / Fot. PAP/Radek PietruszkaPoranny bieg Moniki Olejnik zgromadził wielu „kibiców”. Przed Pałacem Kultury i Nauki czekał też Mirosław Drzewiecki. Po biegu wręczył Monice Olejnik bukiet czerwonych róż. Dziennikarka dostała też miniaturkę Pałacu – czytamy na stronach portalu tvn24.pl. Olejnik okrążyła PKiN w 5 minut i 50 sekund.

- Biegło się cudownie. W końcu czego się nie robi dla Michała Listkiewicza, żeby go nie było - powiedziała dziennikarka. Dumny z Moniki Olejnik był też minister sportu. - Pani redaktor pokazała facetom, że umie honorowo przegrywać zakłady - powiedział.

Źródło: tvn24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

hahaha ,dobre_dobre , już dawno po olimpiadzie a wszystko nadal sie kręci wkoło pekinu ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.