Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Motocyklista cudem uratował życie. Zeskoczył, nim uderzył w autobus

Współautorzy: Mateusz Max Maksiak

We wtorek, 1 listopada około godz. 19.30, na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie motocykl marki Honda wbił się w autobus linii 105. Kierowca cudem przeżył - zeskoczył z maszyny, zanim ta uderzyła autobus. Oto relacja z miejsca wypadku:

 / Fot. Mateusz Max Maksiak / W24- Okazuje się, że to sam motor uderzył w autobus linii 105, numer boczny A732. Kierowca hondy w ostatnim momencie zeskoczył z motocykla. Prawdopodobnie tylko dzięki temu żyje - relacjonował Autor W24, Mateusz Maksiak, prosto z miejsca zdarzenia.

- Kierowca hondy właśnie pojechał do szpitala, jednak jak zapewnili lekarze, stan jego zdrowia jest stabilny. Po wstępnych oględzinach nic nie widać. Zdaniem policji, kierowcę od śmierci uchroniła zimna krew - motocyklista postanowił zeskoczyć z maszyny. Miał na sobie bardzo dobrej klasy odzież ochronną - to ona uchroniła go przed otarciami i złamaniami.

 / Fot. Mateusz Max Maksiak / W24Ludzie zaczęli mówić o cudzie, że człowiek żyje. I choć cieszono się, że nic się nikomu nie stało, to pojawiały się również głosy, iż motocyklistę powinno się ukarać, bo jechał za szybko. Jest poobijany, ale cały. Po kilkunastu minutach przyjechała karetka i kierowca trafił pod opiekę sanitariuszy.

 / Fot. Mateusz Max Maksiak / W24Obecnie trwają czynności służbowe wykonywane przez patrol policji. Ruch na Krakowskim Przedmieściu odbywa się płynnie, jednak przez karetkę autobusy mają nieco utrudniony przejazd.

Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej o numerze bocznym 304w25. Panowie zabezpieczają właśnie płyny, które wydostały się z autobusu w wyniku kolizji.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Faktycznie, miał szczęście.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.