Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Multimedialny Park Fontann jedną z atrakcji Wianków 2011

W królewskim stylu wracają na Podzamcze warszawskie wianki! Imprezie, która odbędzie się 25 czerwca, towarzyszyć będzie niezwykła atmosfera. Magię Nocy Świętojańskiej umilać będą występy Kelis, Sunrise Avenue, Wilków oraz Moniki Brodki.

 / Fot. Ondrejk, Creative Commons 2.0 / źródło: wikipedia.orgTradycyjne puszczanie wianków do Wisły, występy artystów i pokaz sztucznych ogni - tak w skrócie przestawia się program Wianków nad Wisłą 2011. Impreza powraca na Podzamcze po rocznej przerwie, która spowodowana była budową Multimedialnego Parku Fontann.

A dokładniej?

25 czerwca o godz. 14 rozpocznie się rodzinny piknik, na którym na odwiedzających czekać będzie multum atrakcji. Jak wynika z zapewnień organizatorów, gwoździem programu stanie się widowiskowa gra miejska. Zawodnicy będą mieli za zadanie uratowanie Sawy z rąk zawistnego Peruna. Czy graczom uda się doprowadzić do jej ponownego spotkania z Warsem? Odpowiedź na to pytanie poznamy, obserwując grę lub biorąc w niej udział (więcej informacji na stronie Stołecznej Estrady).

Wielki finał zabawy o godz. 18. O tej godzinie Warszawa puści również po Wiśle wianki.

Program na wieczór

Kelis - jedna z gwiazd tegorocznej Nocy Świętojańskiej / Fot. Materiały prasowe / źródło: www.estrada.com.plCzęść artystyczna rozpocznie się o godz. 20 i potrwa cztery godziny. Na nadwiślańskim bulwarze zagrają artyści z Polski (Monika Brodka, Wilki) oraz z zagranicy (Kelis, Sunrise Avenue). O godz. 21:30 zacznie się również wodne widowisko Multimedialnego Parku Fontann. Od czerwca do września wizualizacja odtwarzana będzie w każdy dzień weekendu.

Zwieńczeniem tegorocznej Nocy Świętojańskiej, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie pokaz sztucznych ogni, który rozpocznie się o północy.

Jak dojechać?

Na Wianki 2011 najłatwiej dotrzeć dojeżdżając do Multimedialnego Parku Fontann autobusami linii 118 oraz 185. Wysiąść należy na przystanku Sanguszki (pamiętajcie, że jest to przystanek na żądanie!).Dojazd od strony południowej (przystanek: Stare Miasto):
- Tramwaje linii: 4, 13, 23, 26
- Autobusy: 160, 190, 527

Dojazd od strony północnej:
- Tramwaje linii: 1, 16, 18, 28 (przystanek: Most Gdański)
- Autobusy: 116, 127, 157, 178, 222 (przystanek: Konwiktorska)

Impreza zakończy się po północy. Wstęp wolny.

Zobacz też: Wszystko co trzeba wiedzieć o Multimedialnym Parku Fontann

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.