Facebook Google+ Twitter

Warszawa: na Czerniakowskiej wywróciła się ciężarówka z granulatem

Przewróciła się przyczepa ciężarówki naładowana granulatem do produkcji świec. Nic nikomu się nie stało. Na miejsce bardzo szybko przyjechała policja i straż pożarna.

Dzisiaj ok. 11.30 na skrzyżowaniu ulic Powsińskiej, Czerniakowskiej, Idzikowskiego i Gołkowskiej doszło do wypadku ciężarówki. Na szczęście, nic nikomu się nie stało. Na miejsce bardzo szybko przyjechała policja i straż pożarna. Strażacy stwierdzili, że ładunek nie jest niebezpieczny dla otoczenia. Prawdopodobnie, kierowcy ciężarówki drogę zajechał osobowy samochód, po czym kierowca tira musiał uciekać na chodnik. Uderzył w znaki drogowe, przyczepą mocno zarzuciło, oderwała się od ciężarówki i przewróciła się na prawą stronę na jezdni.

Niestety, ani policjanci, ani strażacy nie wiedzieli dokładnie, jak i dlaczego doszło do wypadku. Na skrzyżowaniu nie było już przypuszczalnego winowajcy.

Skrzyżowanie to nie jest bezpieczne. Pomimo, że jest zainstalowana sygnalizacja świetlna dość często dochodzi tu do wypadków i do stłuczek. Zdecydowanie brakuje możliwości skrętu w lewo na zielonym świetle. Ponadto jest to bardzo ruchliwe skrzyżowanie w centrum Sadyby - osiedla, sklepy, kościół, zjazd z Trasy Siekierkowskiej, powstające nowe osiedle. Skrzyżowanie niewątpliwie wymaga modernizacji.

Na tym skrzyżowaniu doszło do wypadku / Fot. Foto. Alicja PionkowskaPrzewrócona przyczepa / Fot. Fot. Alicja Pionkowskaprzyczepa na jezdni / Fot. Fot. Alicja PionkowskaTrzeba podnieść przyczepę... / Fot. Fot. Alicja PionkowskaDźwig będzie podnosił przyczepę / Fot. Fot. Alicja PionkowskaPrzyczepa będzie podnoszona za pomocą specjalnych pasów. / Fot. Fot. Alicja PionkowskaJuż prawie stoi... / Fot. Fot. Alicja PionkowskaUdało się... / Fot. Fot. Alicja PionkowskaJuż po wszystkim, można pozamiatać. / Fot. Fot. Alicja PionkowskaTo jest ta przyczepa / Fot. Fot. Alicja PionkowskaPrzyczepa "należała" do tej ciężarówki. / Fot. Fot. Alicja Pionkowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

I takie sytuacje należy nagłaśniać. Płacimy podatek drogowy i to niemały, ponosząc jeszcze większe straty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki miłe Panie Antoni - takie komentarze podtrzymują mnie na duchu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.05.2010 19:49

Może nie będę zbyt oryginalny, ale za Mariuszem powtórzę, że jest to kawał dobrej, reporterskiej roboty:) 5* i gratulacje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miło mi, dziękuję Panie Mariuszu:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra reporterska robota na pięć (5)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.