Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10572 miejsce

Warszawa. Natalia Siwiec gwiazdą nowej rewii w Teatrze Sabat

Już we wtorek, 10 maja 2016 roku, Teatr Sabat w Warszawie zaprasza na prapremierę nowej rewii. Jej wyjątkowość polega na tym, że w roli głównej wystąpi znana celebrytka, Natalia Siwiec, której kariera rozpoczęła się na Euro 2012.

Dyrektorka i właścicielka Teatru Sabat, Małgorzata Potocka, postanowiła wykorzystać popularność Natalii Siwiec i Plakat rewii Miłość.com. / Fot. materiał Teatru Sabat Małgorzaty Potockiejzaangażowała ją do rewii "Miłość.com", w którym celebrytka ma udowodnić, że posiada więcej do zaoferowania niż ponętne ciało.

Obsada najnowszej premiery w warszawskim Sabacie; w środku: Natalia Siwiec i Adi Kowalski. / Fot. materiał Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej"Miłość.com" to współczesna rewia, której motywem przewodnim jest historia głównego bohatera (w tej roli znany z "Mam talent" 24-letni piosenkarz pochodzący ze Świnoujścia, Adi Kowalski), który zakochuje się w dziewczynie poznanej przez Internet (Natalia Siwiec). Nie wie jednak, że jest ona tylko postacią wirtualną, wierzy, iż odnalazł miłość swojego życia, prawdziwą kobietę. W poszukiwaniu ukochanej rozpoczyna szaloną podróż po świecie przy dźwiękach wielkich przebojów, w oprawie wspaniałej, współczesnej choreografii, pięknych kostiumów i multimedialnej scenografii. Historia ma skłaniać do refleksji: czy w dzisiejszym świecie, przepełnionym elektroniką, wirtualną rzeczywistością i kosmiczną technologią – możliwe jeszcze jest odnalezienie prawdziwej miłości? - czytamy na stronie internetowej Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej.

Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej przy ulicy Foksal 16 w Warszawie. / Fot. Krzysztof KrzakOprócz Siwiec i Kowalskiego w rewii wyreżyserowanej przez Małgorzatę Potocką według autorskiego scenariusza wystąpią: Iwo Orłowski, Małgorzata Potocka, Agnieszka Wojciechowska, Amirita, Anita Klimecka, Mariusz Jaśko, Jacek Mureno, Tomasz Czerski oraz Balet Sabat i tancerki akrobatyczne: Dominika Krzymowska i Agnieszka Gerlach. Kierownictwo muzyczne spoczywa w rękach Sławomira Adamko i Iwa Orłowskiego, choreografię opracowały: Małgorzata Potocka (także projekty kostiumów), Joanna Teśla i Anita Klimecka. Premiera rewii "Miłość.com" odbędzie się 11 maja, a kolejne spektakle w tym miesiącu grane będą w dniach 13,14,27 i 28 maja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Czy w dzisiejszym świecie, przepełnionym elektroniką, wirtualną rzeczywistością i kosmiczną technologią – możliwe jeszcze jest odnalezienie prawdziwej miłości?" - dobre pytanie...
Bardzo jestem ciekawa czy Natalia Siwiec sprosta aktorskiemu wyzwaniu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.