Facebook Google+ Twitter

Warszawa: "Nie" dla traktatu lizbońskiego

W dniu podpisania traktatu z Lizbony przez Lecha Kaczyńskiego, przeciwnicy dokumentu spotkali się pod Pałacem Prezydenckim. Głównymi organizatorami spotkania są: Komitet Suwerenność Narodu Polskiego oraz Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Przeciwnicy traktatu lizbońskiego spotkali się o godz. 12 i mają zamiar rozejść się o godz. 20.Fot. Mateusz Grochocki.
Przeciwnicy traktatu lizbońskiego spotkali się o godz. 12 i mają zamiar rozejść się o godz. 20.
Fot. Mateusz Grochocki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Ale szybko zmieniło się Panu nazwisko, Panie Dany;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

podoba mi się ta relacja... Co ciekawe przewija się postać Eugeniusza Sendeckiego, który telefonem robi - jak to nazywa Telewizję Narodową <śmiech> - "zaszczycił" on też moją relację w Lublinie z Dnia Milczenia organizowanego przez Amnesty International - link

5 - oczywiście

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy ci spadkobiercy Stalina polpotów i innego barachła itd. organizują czystki etniczne i klasowe. Nie zauważyłem jakoś by inteligencja narodowa była represjonowana. Kto by za Stalina pozwolił na działalność oligarchy Rydzyka?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.10.2009 10:43

A jednak Polska straciła niepodległość. Gdy patrzę na większość parlamentarzystów wielkiej Europy, to widzę tam spadkobierców Marksa, Engelsa, Lenina, Trockiego,Stalina, Bieruta, Pol Pot-a, patrzę na ich butę i arogancję .... itd.... i przerażenie mnie ogarnia. A może już niedługo zaczniemy mówić PRL-U wróciłeś.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz, no nie wiem, mnie bardziej przeraża rewizjonizm Wielkiej Polski

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.10.2009 23:52

Takie małe dookreśleni, zapis zdjęciowy mi się podoba i widoczna na zdjeciach "forma wizualna manifestacji" ale w wyabstrahowaniu od jakikolwiek "kwestii politycznych"!!!

Ta manifestacja - zdjęcia z niej, to znakomity zapis dotykajacy szeroko rozumianej "społecznej? narodowej? wypowiedzi ulicznej, w przełozeniu na teatr uliczny", jednak bardzo przykre w tym jest to, że to nie teatr, a autentyczni ludzie i autentyczna rzeczywistość, i to obca, a nasza polska:(:(:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napis "Młodzież Wszechpolska" na jednym z transparentów mówi wszystko o poziomie uczestników tej manifki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda mi tych ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Manifestacja zorganizowana przez Polaków z krwi i kości - prawdziwych patriotów. Czyżby? Dlaczego niektóre transparenty są w obcym języku?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.10.2009 20:18

Jak dla mnie, najlepsza z Twoich galerii: autentyczność-ludzie/ miejsce dookreslone fragmentami arch. / światło rysujące/ kompozycja-dynamicznie cięte kadry/uchwycona dynamika emocji- przesłanie.

I tu pochwała dla organizatorów, Manifestacja zrobiona "z pomysłem" transparenty/ rekwizyty/ trumna, to zdecydowanie przemawia!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.