Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Niezabezpieczone latarnie nadal stanowią zagrożenie

Polubiłem ostatnio Warszawę i coraz częściej ją odwiedzam. Przyciąga mnie swoimi atrakcjami, tymi ogólnodostępnymi i tymi ukrytymi. Ostatnio zaintrygowały mnie warszawskie latarnie. Szczególnie te znajdujące się przy Powązkach.

Nie mogłem odmówić sobie sprawdzenia jakie poczyniono prace od ostatniej mojej wizyty w stolicy i po opisaniu stanu znajdujących się w okolicy Cmentarza Powązkowskiego latarni. W poprzednim materiale wspomniałem tylko o jednej uszkodzonej latarni znajdującej się w miejscu dostępnym dla każdego przechodnia. A latarni w takim stanie było kilka.

Minął prawie tydzień i mogłem podziwiać efekty wykonanej pracy. Oczywiście coś tam zrobiono i wygląda to już lepiej niż poprzednio.Efekt końcowy pracy profesjonalistów / Fot. Piotr Andrzejak
Ale tylko z daleka, bo latarnie nadal stanowią zagrożenie. Wystarczy przyjrzeć się uważniej i popatrzeć z boku. Niezabezpieczoną skrzynkę usunięto, zaś drzwiczki do miejsca gdzie znajdują się kable i bezpieczniki zabezpieczono opaską i skręcono drutem o średnicy 2,5 milimetra. Tylko, że drut nie służy do zabezpieczania drzwiczek w latarniach! Do tego celu służą odpowiednie opaski. A kable nadal pozostały łatwo dostępne. Kolejna naprawiona latarnia / Fot. Piotr Andrzejak

Spójrzmy jak zabezpieczono kolejną uszkodzoną latarnię? Naprawiono ją poprzez... owinięcie taśmą ostrzegawczą.

Czy tak wygląda profesjonalna naprawa w wykonaniu warszawskich fachowców? A może lepiej zatrudnić inną ekipę, która wykona to porządnie? Czy taka ma być wizytówka stolicy?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To dobry materiał do spotu reklamowego promującego stolicę..jak to było? " Zakochaj się w Warszawie"

Komentarz został ukrytyrozwiń

heh nie posłuchali Cię:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.