Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Oddaj choinkę

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-01-09 01:09

Warszawiacy, którzy nie mają gdzie posadzić świerków otrzymanych w ramach akcji "Zakorzeń się!" mogą je przynieść 9 stycznia w godz. 10.00 – 16.00 na dziedziniec Ratusza (pl. Bankowy 3/5).

Choinka. Ozdabiam stolicę. / Fot. Ewa KrzysiakO świętach Bożego Narodzenia i otrzymanych prezentach od Św. Mikołaja już niektórzy z nas zapomnieli. Tak samo jak i o akcji rozdawania choinek. 19 grudnia 2 tysiące choinek zostało rozdysponowanych pośród warszawiaków.

Teraz pora przypomnieć tym osobom, którzy zostali posiadaczami świerków w wyżej wymienionej akcji, a nie mają odpowiedniego miejsca na posadzenie ich, że mogą oddać drzewka. Wystarczy przyjść w sobotę, 9 stycznia na dziedziniec Ratusza (pl. Bankowy 3/5). W godz. 10.00 - 16.00 zostanie przeprowadzona zbiórka choinek.

Zebrane drzewka przezimują w odpowiednich warunkach. Zaś wiosną wspólnie z leśnikami będzie można posadzić je na terenie Oczyszczalni Ścieków „Południe”.


Projekt jest realizowany przez Urząd m.st. Warszawy w ramach kampanii „Święto drzewa” prowadzonej przez Klub Gaja. Partnerem akcji są Lasy Państwowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Jak wyżej....

Komentarz został ukrytyrozwiń

To bardzo dobry pomysł ze zbieraniem tych choinek.*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale ja nie mam choinki a więc nie mam czym rzucać :)

Co do Twojego wpisu to no właśnie. Aż strach stać pod oknami teraz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przez lufcik większa nie przejdzie :) Uważaj jak będziesz rzucał czy jakaś ulubiona sąsiadka pod oknem nie stoi. Bo możesz ją uszkodzić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem. Takie kartki wiszą na klatkach mojego bloku. Czy przez każde okno można wyrzucać choiny? Kurdę muszem się spytać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale to nie o te choinki chodzi, co w art. :)
Serio? :) A kto zamiecie te opadające igły z choinki ze schodów i wind? Przez okno wyrzucisz, to wiatr zamiecie ,śnieg przysypie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

U mnie na klatce i na sąsiednich klatkach w bloku zauważyłem przy wejściu dziwną kartkę od administracji. Pisało na niej by choinki wyrzucać przez okno swojego mieszkania. Ktoś coś rozumie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.