Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Oddanie Mostu Północnego może się opóźnić

Prace przy moście Północnym mogą nie zakończyć się w tym roku. Drogowcy liczą się z opóźnieniami powodowanymi warunkami atmosferycznymi. Jak zwykle "zaskoczy" ich zima.

 / Fot. Mikiapole3, lic. CC 3.0/ wikipediaJak podaje http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,na-budowie-polnocnego-quot-wszystko-zalezy-od-pogody-quot-,276699.html budowa mostu Północnego może trwać jeszcze w przyszłym roku. Agata Choińska z Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych przyznaje, że jeżeli zima będzie wczesna i mroźna to ZMID będzie musiał zweryfikować plany dotyczące mostu Północnego. Być może do końca roku uda się oddać chociaż część inwestycji.

Jeszcze kilka miesięcy temu drogowcy zapewniali, że most Północny będzie przejezdny już pod koniec roku. Im bliżej terminu oddania do użytku inwestycji, tym więcej wątpliwości czy uda się zakończyć prace budowlane. Kłopoty zaczęły się kiedy filar nurtowy został podmyty przez Wisłę od strony Bielan. Wciąż trwają prace nad zabezpieczeniem dna, by most nie uległ podmyciu, a w konsekwencji zawaleniu.

Do tej pory ZMID nieustannie zapewniał, że kierowcom uda się pojechać Mostem Północnym tak jak zaplanowano, czyli w grudniu 2011. Obecnie wypowiedzi rzecznik ZMID są obronne i silnie nacechowane trybem przypuszczającym. Miejmy nadzieję, że bardziej niż na oddaniu Inwestycji w terminie, drogowcom będzie zależało na zapewnieniu kierowcom komfortu bezpiecznej jazdy.Do Wiadomości24 możesz dodać
własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pojedziemy w grudniu po południu. Tak nas zapewniano. Tylko ci co w to uwierzyli zapomnieli lub nie wiedzieli, że to takie powiedzenie gdy nie chce się dotrzymać słowa. I tu ZMID nie kłamał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.