Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Palestyńczycy protestowali pod ambasadą Izraela

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-12-29 20:09

Palestyńczycy domagali się natychmiastowego zaprzestania działań wojennych w Strefie Gazy.

Przedstawiciele mniejszości palestyńskiej w Polsce domagają się stanowczej reakcji środowiska międzynarodowego. Ali z Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Palestyńskiej oczekuje również od polskiego rządu uruchomienia środków dyplomatycznych w celu przywrócenia pokoju w Strefie Gazy.

Organizator pikiety, Filip Ilkowski z Inicjatywy "Stop Wojnie" powiedział, że dzisiejsza manifestacja odbyła się w ramach ogólnoświatowej akcji protestacyjnej. Wzięło w niej udział około 100 osób - w większości Palestyńczyków z pochodzenia. Następna pikieta pod ambasadą Izraela planowana jest na niedzielę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Palestyńczyzy jakby z księżyca się urwali! To tak jakby Niemcy w roku 45. manifestowali, że domagają się pokoju. Kto daje rządzić w ich kraju terrorystom? Dopóki będzie rządzić tam Hamas, dopóty o pokoju mogą sobie tylko pomarzyć. Hamas ma tylko jedno hasło: likwidacja Izraela. Co na to mogą odpowiedzieć Izraelczycy? Tylko jedno - Nigdy w życiu! I ja ich w tym popieram. Żydzi mają prawo do życia na ziemi swoich przodków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.