Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28508 miejsce

Warszawa. "Park Odkrywców" nie wytrzymał ilości zwiedzających

Otworzony 15 lipca, przy Centrum Nauki Kopernika, "Park Odkrywców" nie przetrwał dwóch miesięcy. Praktycznie połowa atrakcji jest już zniszczona i wymaga naprawy bądź wymiany.

Centrum Nauki Kopernika w Warszawie / Fot. Wistula, lic. CC 3.0/ wikipediaO otwarciu "Parku Odkrywców" pisaliśmy przed dwoma miesiącami w artykule Park Odkrywców w Centrum Nauki Kopernik już otwarty! Wstęp wolny.

Omawiany park to projekt, przy którym pracowali inżynierowie, architekci krajobrazu oraz artyści. Ten otwarty teren przy "Koperniku" jest miejscem łączącym przyjemne z pożytecznym, czyli zabawę z nauką. Niestety, kolejną cechą Parku Rozrywki jest jego nietrwałość - podaje tvnwarszawa.pl.

Echo, echo, echo..
Echo jest urządzeniem modulującym nasz głos. Niestety tuby, umieszczone w różnych miejscach parku, nie wygrały walki z wodą. Z powodu podniesienia poziomu wód gruntowych "Echo" jest tymczasowo niesprawne.

Problemy ze ścieżką
Wydawałoby się, że to najtrwalszy element w całym przedsięwzięciu. Niestety - również nie. Konstrukcja ścieżki się rozpada, w kilku miejscach wręcz "wychodzi" z niej folia i podkład. Być może całą ścieżkę będzie trzeba położyć od nowa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.