Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Pasażerowie odzyskali 160 tys. złotych

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2009-08-26 10:01

17 sierpnia skończył się okres abolicji dla warszawskich gapowiczów. Wnioski o anulowanie wezwań do zapłaty przyjmowane były przez Zarząd Transport Miejskiego od 15 lipca. Złożyło je 7 tysięcy pasażerów.

Abolicja / Fot. ZTM O tym, że w stolicy gapowicze mogli skorzystać z abolicji pisałam w tym artykule w ubiegłym miesiącu.

Jak podaje ZTM, z tej możliwości skorzystało około 7 tysięcy pasażerów. Do chwili obecnej anulowano ponad 3,3 tysięcy wezwań do zapłaty. Z powodu niespełnienia warunków zapisanych w uchwale Rady Miasta (brak więcej niż jednego elementu podpisu na Karcie Miejskiej)
zostało odrzuconych około 2,3 tysięcy odwołań. Dokładna liczba przypadków, w których brakowało tylko jednego elementu szacowana jest na około 30 tysięcy.

Zgłoszone przez gapowiczów wnioski rozpatrywane są na bieżąco. Ze względu na dużą liczbę odwołań oraz konieczność dopełnienia wszystkich wymogów proceduralnych czas oczekiwania na wypłatę wynosi około miesiąca. Wartość dokonanych zwrotów jak dotad przekroczyła 160 tysięcy złotych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ale porządna (uczciwa) ta komunikacja miejska w Warszawie! +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.