Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9954 miejsce

Warszawa. Pierwsza poradnia ginekologiczna dla dzieci i młodzieży

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-02-21 09:44

W Szpitalu Bielańskim im. Ks J. Popiełuszki w Warszawie została otwarta poradnia ginekologii dziecięcej i młodzieżowej. Jest to pierwsza tego typu placówka w stolicy. Będą tu również diagnozowane i hospitalizowane dzieci z całej Polski.

Szpital Bielański / Fot. PAPSpecjalizacja ginekologii dziecięcej jest rzadkością. Dlatego też w placówce tej będą diagnozowane i hospitalizowane dzieci z całej Polski. W przychodni będzie przyjmować czterech ginekologów dziecięcych. Dzienny limit przyjęć to 15 do 20 pacjentów.

Lekarze zajmą się dziećmi i nastolatkami, które po raz pierwszy będą mieć badanie ginekologiczne. Często nieumiejętne podejście i badanie w zwykłej przychodni może zniechęcić na długo do odwiedzania ginekologa. Będą także przyjmowane nastolatki w ciąży. Specjalistyczny sprzęt do badań przeznaczony jest także dla noworodków ze zwyrodnieniem narządów rodnych.

Źródło: warszawa.gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 22.02.2010 13:05

Wreszcie coś drgnęło i medycyna wyciąga pomocną dłoń do młodzieży. Jest to niezwykle cenna informacja dla potencjalnych pacjentów. Śmiało postawię 5* za informację :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Detektywie , a czy to nie przypadkiem skutek nadmiernej edukacji?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brak nowoczesnej edukacji seksualnej sprawia ,że w ciąży są dziewczyny w wieku 14-17 lat .Kiedyś czekając w Łosicach w kolejce do laryngologa .Widziałem jak do ginekologa szła dziewczyna w wieku 15-16 lat .Jestem laikiem w sprawach ciąży ,ale każdy by zobaczył ,że ona jest ciężarna . W okolicznych wioskach z tak zwanych porządnych rodzin ,w ciąże zaszło kilka dziewczyn w wieku lat 14 .

Komentarz został ukrytyrozwiń

I negatyw! Ile to kobiet zostaje zarażonych różnymi chorobami z powodu mniej zapobiegliwych lekarzy? Mikroby potrafią wytrzymać ogromne temperatury i coraz bardziej przystosowują się do niekorzystnych warunków. Największymi wylęgarniami chorób są miejsca spotkań chorych ludzi jak przychodnie a narzędzia lekarskie nie zawsze są dobrze wyjałowione.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak, jakiś pozytyw.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nareszcie dobre pomysły w temacie zdrowia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.