Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Pikieta przeciwko podwyżce podatku VAT

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-08-25 14:34

"Dlaczego rząd określający się liberalnym podnosi podatki? Dlaczego biernie patrzymy, zamiast zmieniać obecną sytuację?" Takie hasła można przeczytać na plakacie zapraszającym na pikietę przeciwko podwyżce podatku VAT.

 / Fot. plakat imprezyOrganizatorami pikiety są Stowarzyszenie KoLiberoraz Radio wolnościowe Kontestacja. Odbędzie się ona 26 sierpnia o godz. 18. Przeciwnicy podwyżki podatku VAT zbiorą się przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu aby wspólnie zamanifestować swój sprzeciw.

"Naszym celem jest przeciwdziałanie podwyżce podatku VAT i wskazanie, że istnieją inne sposoby na załatanie dziury budżetowej, czyli np. cięcie wydatków" - informuje Marcin Kamiński, prezes Stowarzyszenia KoLiber. Stowarzyszenie KoLiber zapowiada również, że będzie monitorować sytuację i w razie potrzeby przeprowadzać kolejne działania nakierowane na obniżanie podatków.

Pikieta nie jest jedynym działaniem KoLibra związanym z wydatkami publicznymi. Stowarzyszenie jest pomysłodawcą projektu "Polska bez długu". Aktywnie włącza się w debatę publiczną, proponując zmianę w Konstytucji RP. Zmiana ta dotyczy propozycji ograniczenia długu publicznego zaciąganego przez państwo Polskie. Pod petycją do posłów w sprawie zmiany Konstytucji podpisało się już prawie 4000 osób. Więcej szczegółów na dlug.koliber.org

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.