Facebook Google+ Twitter

Warszawa. PiS przegrał proces i musi przeprosić PSL

Prawo i Sprawiedliwość będzie musiało przeprosić i sprostować nieprawdziwą informację, że posłowie Polskiego Stronnictwa Ludowego "głosowali za legalizacją miękkich narkotyków" - orzekł w czwartek sąd.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellPełnomocnik partii Waldemara Pawlaka powiedział w sądzie, że prezes PiS rozpowszechnił nieprawdziwą informację, jakoby część z posłów PSL miała głosować za legalizacją miękkich narkotyków.

Sam Kaczyński na temat pozwu PSL wypowiedział się na dzisiejszej konferencji w Centrum Programowym swojej partii, że "to, co urządza PSL, to kabaret".

Zobacz także: Kaczyński przegrał w sądzie z PSL. Zapłaci 10 tys. zł
To już drugi przegrany proces przez partię Kaczyńskiego w tej kampanii. Podobnie jak na pierwszym procesie wytoczonym przez Platformę Obywatelską, tak i dziś, podczas ogłoszenia wyroku, zabrakło na sali sądowej przedstawicieli PiS.

O wyroku sądu informuje portal tvn24.pl

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Lidia Markowicz
 • Lidia Markowicz
 • 08.09.2011 17:52

Nazywacie się serwisem dziennikarstwa obywatelskiego. Przyznaję rację. Tylko czy dla trzymania poziomu nie należałoby nieco zmodyfikować zasady przyjmowania wpisów na forum? Co ma wspólnego z wyważoną opinią wpis chociażby takiego "jk", jak dziś z godz. 17:31? Taki sam wpis wisi przecież pod artykułem "Kaczyński przegrał w sądzie z PSL.", tyle że tam jest firmowany przez niejakiego "wolyka". Krąży toto po najróżniejszych portalach, przeklejane na masową skalę. Również inne nawiedzone teksty, charakteryzujące się brakiem zgodności czcionki, pełne odezw do narodu, rodaków, ojczyzny, itd. są w dobrej wierze zamieszczane wśród mniej czy bardziej przemyślanych, ale samodzielnych opinii. Trochę głupio się robi, gdy wchodzi się do takiego towarzystwa. Niech to będzie dyskusja, choćby na niewysokim poziomie, ale bez działań typu Ctrl C, Ctrl V.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jk
 • jk
 • 08.09.2011 17:31

KorupcjaPO:Rybińskiego,Arłukowicza,Kluzik,Rosatiego,posłów SLD,PJN,...?-WYNIKI WYBORÓW : PIS-39% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe partie po 0,2% ,nie pójdzie 13% ...plotkują studenci - Goebbelsowskie zasady NIESIOŁA? - chyba wyrzucą go z PO jak POligłupa ...BRUTALNY ATAK POLITYCZNY : SLD,PO,PSL na około 9 ml. WYBORCÓW PIS .Po co było tak długo terminami manipulować - Po co te kłamstwa?-SKANDAL,HIPOKRYZJA,CYNIZM,...- mówią ludzie -Kalisz, posły komisji SLD,PSL,POligłupy przed TK ? -czy nie dość hipokryzji, kłamstw ? i komentarzy pseudo - mediów i zapraszanych ludzi (częstoz PZPR )? BLIDA sama popełniła samobójstwo to wielokrotnie stwierdziła prokuratura -czy bała się sypać KOLESI? Obwinianie SAMOBÓJSTWEM premiera KACZYŃSKIEGO i eurodeputowanego parlamentu ZIOBRĘ to ABSURD i SKANDAL-zakrawa na PARANOJĘ? mówią także studenci "Wolała się sama zastrzelić niż czekać w areszcie na kawałek sznurka i pomocną dłoń do powieszenia się ?" - pisze jeden z internautów , inny -"Szanowny Pan Poseł kalisz powinien najpierw zmienić dietę bo ona jak się okazuje dotychczasowa dieta zdaje sie mieć wpływ na nie tylko na jego tuszę. A tak przy okazji jak on wyjaśnił fakt, że niewinna niczym lilija B.Blida strzela sobie w łeb ot tak, bo ma być przesłuchana ? Nikt jej nie nawet nie aresztował miała być ZATRZYMANA (a to różnica). Czego się bała - chyba nie Władców Mordoru (strasznych Ziobrów i Kaczyńskich) bo w to chyba tylko czytelnicy Gazetki Wyborowej mogli by uwierzyć (tylko pseudo - media mogą w to wierzyć). Czy nie bała się przypadkiem długich rąk mafii węglowej i ludzi z nią związanych z którymi miała kręcić lody ? ",osiągnięcia (NIE)rządu-totalna kompromitacja,ściema ,pijar,...PO,PSL -tylko KACZYŃSKI i PIS wygrywając wybory może URATOWAĆ POLSKĘ-KACZYŃSKI premierem,a PIS samodzielnie RZĄDZI-45% wyborców.PRZYSTAWKI SL,SLD,PJN poza sejmem.Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA-poprzez szantaż?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@internauta
"PAN KACZYŃSKI NIE UZNAJE NIEZAWISŁOŚCI SĄDÓW"

Nie wierze w niezawisłość sądów bo sąd to jeden człowiek który też ma swoje poglądy polityczne a interpretacja słów czy dowodów może być różnoraka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
 • internauta
 • 08.09.2011 16:07

PAN KACZYŃSKI NIE UZNAJE NIEZAWISŁOŚCI SĄDÓW - on uznaje własne , upolitycznione Ziobrowe , które przyznają wyłączną rację prezesowi. Ten anty demokratyczny człowiek szkodzi Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
inżynier
 • inżynier
 • 08.09.2011 16:03

@polaku: Naucz się wysławiać po POLSKU ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń
Silva Rerum
 • Silva Rerum
 • 08.09.2011 15:55

Kompromitacja sądu na całego! I o to chodziło.Teraz już chyba nikt , kto ma wiecej niż jedną komórkę (szarą) nie ma wątpliwości że "sądy są rozgrzane"

Komentarz został ukrytyrozwiń
stanlei
 • stanlei
 • 08.09.2011 15:54

jak tak dalej będzie to PiS w wyborach nie wygra i nie dla tego,że teraz sypią się fałszywe gromy na czym PiS zyskuje zwolenników,ale dla tego,że w Ameryce rządzo demokraci a Niemcy Francja i Rosja popierają platformę.Czy w takiej sytacji nie można sfałszować wyborów? To tak jak z katastrofo w Smoleńsku i do kogo pójdziemy na skargę?

Komentarz został ukrytyrozwiń
polak
 • polak
 • 08.09.2011 15:54

nadejdzie taki czas ze psl platworma sady beda przepraszac polakuw z polski powoli robi sie bialorus rzadzi nami ferajna

Komentarz został ukrytyrozwiń
kiner72
 • kiner72
 • 08.09.2011 15:50

Po kaczorze spłynie to jak po kaczce.Wiadomo(powie)jakie są sądy w Polsce

Komentarz został ukrytyrozwiń
hammer2
 • hammer2
 • 08.09.2011 15:39

bu ha ha ha

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.