Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Po raz czwarty rusza festiwal ArtPark

Już dziś w parku im. Rydza Śmigłego rusza IV odsłona warszawskiej imprezy ArtPark. Kabarety, kino plenerowe, spektakle i pokazy czeskich filmów to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na warszawiaków do 31 sierpnia.

Podczas festiwalu wystąpi m.in. Stanisława Celińska. / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:46._KFPP_-_Stanislawa_Celinska.jpg&filetimestamp=20090616153103 Festiwal zainauguruje występ zespołu Dwootho oraz „Poemat o słońcu i księżycu” Teatru Klinika Lalek. Jak zapowiada organizator Darek Sikorski, każdy znajdzie coś dla siebie. W programie przewidziane są koncerty, dużo porannych imprez dla dzieci, tai chi i gry stolikowe dla starszych.

Jak czytamy na portalu Independent.pl, w następnych dniach na scenie zaprezentują się m.in. Carmen Moreno i Anna Serafińska, Stanisława Celińska w recitalu, NATU, czyli Natalia Przybysz oraz Big Band Marcina Maseckiego.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach festiwalu, zaplanowano Poranki Familijne, czyli interaktywne przedstawienia dla najmłodszych, zaś w czwartkowe wieczory pokazy filmowe.

Renata Bachowicz z Domu Kultury Śródmieście twierdzi, że imprezę z roku na rok odwiedza więcej warszawiaków. Pojawia się także dużo turystów.

Festiwal organizowany jest przez Dom Kultury Śródmieście. Na wszystkie imprezy wstęp jest wolny. Patronem medialnym są Wiadomości24.pl.

Szczegółowy program imprezy dostępny jest tutaj.

Czytaj także warszawa.naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Warszawiacy jednak mają więcej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.