Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Pociąg zablokował tor, pasażerowie wdrapywali się na perony

Kolejne utrudnienia czekają na pasażerów linii kolejowych na trasie Warszawa-Pruszków. W poniedziałek 20 września około 8 pociąg relacji Katowice-Gdynia zablokował tor dalekobieżny.

Tłum ludzi czekających na pociąg, na stacji Warszawa-Ursus. Remont oraz awaria trakcji zpowodowała utrudnienia dla pasażerów. / Fot. PAP/Grzegorz JakubowskiTor dalekobieżny miał posłużyć do obsługi pociągów podmiejskich w czasie remontu przeprowadzanego na warszawskich stacjach Ursus i Włochy. Z powodu awarii na stacji Ursus, spowodowanej przez pociąg kursujący na trasie Katowice-Gdynia, tor został jednak zablokowany.

"Utrudnienia związane z wydarzeniem zostaną usunięte w przeciągu godziny" - poinformował Jan Telecki z PKP TLK. W trakcie tej godziny na stacji Ursus zapanował kompletny paraliż komunikacyjny. Zdesperowani pasażerowie łapali podmiejskie pociągi do Warszawy, by przedostać się na peron stacji wychodzili natomiast na torowisko.

Obecnie pociąg został usunięty, naprawiono także szkody spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem, w tym naderwaną sieć trakcyjną.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

więcej szczegółów by się przydało ale i tak informacja bardzo trafna

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.