Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Pokaz walk karate Shin - Kyokushin

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-08-27 13:07

Już w najbliższą niedzielę, 29 sierpnia, na pl. Zamkowym w Warszawie odbędą się pokazy walk karate Shin - Kyokushin z udziałem Prezesa Światowej Organizacji Karate (WKO) Kenjiego Midoriego.

Na stronie http://www.karatebielanski.com.pl/ pojawiła się informacja dotycząca ogranizowanego widowiska sportowego. Przewidywany jest pokaz sztuk walki i trening trzystu zawodników ubranych w białe kimona. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 sierpnia, pod Kolumną Zygmunta w godzinach 16-17.

Pośród uczestników będzie można zobaczyć najbardziej utytułowanych polskich zawodników: Krzysztofa i Dobrosławę Habraszków, Ewę Pawlikowską oraz pasjonatów i trenerów m.in. Mariusza Mazura z Bielańskiego Klubu Karate Kyokushin, który wraz z Polskim Zrzeszeniem Karate Kyokushin jest organizatorem pokazu i wizyty gości z WKO.

Mariusz Mazur Generalny Sekretarz PZKK:

„Jesteśmy zaszczyceni wizytą mistrzów z Japonii i świata. Mamy nadzieję, że dzięki obecności Kenjiego Midoriego uda nam się spopularyzować karate Shin- Kyokushin w Polsce. Chcemy pokazać - jak wartościowy, piękny i rozwojowy jest ten sport, ponieważ oprócz wysiłku fizycznego łączy się z filozofią kodeksu samurajskiego. Szacunek, skupienie i wewnętrzny spokój są jego nieodłącznymi elementami. W Klubie Bielańskim trenują całe rodziny. Serdecznie zachęcamy: przyjdźcie
i zobaczcie, jak ćwiczymy i bawimy się razem. Z mojego szkoleniowego i trennerskiego doświadczenia mogę tylko dodać, że w Polakach tkwi niesamowity potencjał wojowników karate. Odnosimy znaczące sukcesy i należymy do światowej czołówki.”

Pasjonatów i wielbicieli wczesnych pobudek zapraszamy do obejrzenia porannego treningu karate w sobotę 28 sierpnia. Aby zobaczyć trening i dołączyć do sportowców trzeba przyjść punktualnie o godz. 7, pod Hotel IBIS, ul. Muranowska 2 - tam rozpoczyna się trening.

Katarzyna Kopka
Materiał prasowy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.