Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Policja zatrzymała 58 obcokrajowców

Policjanci na warszawskiej Woli zatrzymali 58 obcokrajowców. Znaleziono przy nich broń "TT", 2 pałki teleskopowe, 2 noże, 10 scyzoryków i kastet oraz 2 kradzione telefony.

Broń TT / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Pistol_TT33.jpg&filetimestamp=20051218100105W środę wieczorem do policji dotarło zgłoszenie mieszkańców o awanturze w pobliskich blokach. Zatrzymano 58 mężczyzn głównie narodowości czeczeńskiej. Przebywali w Polsce legalnie.

Usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania broni i paserstwa. Z zeznań zatrzymanych wynika, że
spotkali się, żeby ustalić na jakich zasadach wydać jedną z dziewczyn za mąż.

Po przesłuchaniu większość mężczyzn została zwolniona. - To był dla nas szok. Podchodzili do nas z bronią. Nie widziałem tego nigdy. Jak u nas w Czeczeni jest wojna, to nie ma czegoś takiego - mówi jeden z zatrzymanych. Czeczeni nie byli agresywni. Pracują na budowie i jak twierdzą okoliczni mieszkańcy nigdy nie było z nimi problemów.


Źródło: tvn warszawa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Kiedyś dawno to Polacy żyli w takich obozach w Austrii,Hiszpanii,Grecji itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To mi pachnie zorganizowaną przestępczością.Za nielegalne czyny winni być wydaleni z kraju. Nie chciałbym, by moje podatki szły na ich więzienny wikt. Ciekawe w jakim charakterze przebywali w Polsce: turystów, uchodźców, imigrantów, przejazdem?

Ciekawe, czy odpowiednie służby monitorują takie grupy? Czy wiadomo, z czego żyją ? Nie chodzi mi o ich dyskryminację lecz normalną wiedzę operacyjną.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.