Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Policjanci i celebryci rozegrają mecz na rzecz powodzian

Mecz charytatywny, w którym drużyna Gwiazd zmierzy się z funkcjonariuszami policji odbędzie się po raz kolejny w tym roku! Tym razem dochód z imprezy przekazany zostanie na rzecz powodzian z gminy Limanowa.

25 lipca 2010 na warszawskim stadionie DOSIR przy ul. Kawęczyńskiej 44 odbędzie się charytatywny mecz połączony z aukcjami oraz pokazami policyjnej musztry.

Po stronie celebrytów zagrają m.in.: Dariusz Dziekanowski - kapitan drużyny, Stefan Majewski - były trener reprezentacji Polski, Roman Kosecki - poseł na Sejm, Grzegorz Skrzecz - brązowy medalista mistrzostw świata i Europy w boksie, Jan Krzysztof Bielecki - były premier, Piotr Zelt - aktor oraz aktorka Dorota Stalińska, która w ubiegłym roku zdobyła bramkę.

Po stronie Policji, pod wodzą Komendanta Głównego Andrzeja Matejuka, zagrają funkcjonariusze z Komendy Głównej Policji, Komendy Stołecznej Policji, Centrum Szkolenia Policji oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Trenerem drużyny Gwiazd jest Jerzy Engel, natomiast stróżów prawa przygotowuje Andrzej Kuczyński wspierany honorowo przez Andrzeja Strejlau. Mecz komentował będzie Henryk Urbaś.

Dochód z licytacji, na którą wystawione zostaną m.in.: piłka Jabulani, piłka przekazana przez PZPN, pióro - dar Komendanta Stołecznego Policji i koszulki obu drużyn z podpisami, pod koniec imprezy ma zostać przekazany na rzecz powodzian z gminy Limanowa.

Źródło: www.policja.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.