Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Politechnika zaprasza na studencki bal „Karnavauli”

23 stycznia 400 par rozpocznie VI Wielki Studencki Bal Karnawałowy „Karnavauli”. Uczestnicy wkroczą w rytm jankielowego poloneza na najpiękniejszą aulę krużgankową w Polsce. Zapraszamy Was na jedną z najlepszych karnawałowych imprez w Warszawie.

Idea zorganizowania tego wyjątkowego balu karnawałowego zrodziła się sześć lat temu. Wtedy to, po raz pierwszy, wspólny wysiłek Stowarzyszenia Studentów BEST oraz Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej przy współpracy z Samorządami Studentów największych warszawskich uczelni zaowocował Wielkim Studenckim Balem Karnawałowym „Karnavauli”. Z roku na rok bal zyskuje coraz większą popularność, a jego sukces niewątpliwie zależy od koordynatorów projektu. Zajmują się nim członkowie Stowarzyszenia Studentów Best Warszawa. Best, czyli Board of European Students of Technology, to niedochodowa i apolityczna organizacja zrzeszająca studentów uczelni technicznych z ponad 30 krajów Europy. Jego celem jest integracja trzech środowisk: gospodarczego, akademickiego oraz studenckiego.
Dlaczego warto wybrać się na ten bal?

- Już samo miejsce do tego nakłania. Aula Główna PW robi ogromne wrażenie, a odpowiednio oświetlona i udekorowana to widok nie do zapomnienia. Ale przede wszystkim to okazja do świetnej zabawy! - mówi Artur Brzozowski, student drugiego roku elektrotechniki, tegoroczny koordynator balu. - W tym roku przygotowujemy jeszcze więcej atrakcji, na zachętę zdradzę, że będzie pokaz barmański, taneczny, a imprezę poprowadzi Piotr Plewa - dodaje. Prestiż balu zachęcił inne uczelnie i instytucje do współorganizacji imprezy, w tym roku przyłączyły się: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych i Szkoła Główna Szkoły Pożarniczej, a patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Swoją obecnością imprezę uświetnią rektorzy największych uczelni.

Na tę jedną noc Politechnika Warszawska stanie się najgorętszym miejscem w stolicy, „Karnavauli” na stałe wpisało się w akademicki kalendarz, będąc jednocześnie najważniejszym studenckim wydarzeniem roku. Nie może Was tam zabraknąć! Bilety w sprzedaży od 6 stycznia, do nabycia w siedzibach samorządów studenckich uczelni współorganizujących oraz siedzibie stowarzyszenia BEST.

Cena:
110 zł dla studentów uczelni organizujących
150 zł dla pozostałych gości
Wiadomości24.pl objęły patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Teraz poczułam się zmobilizowana na poważnie do zatroszczenia się o swój wygląd;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyjdę Cię pooglądać:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście będą tańczyć z najfajniejszymi dziewczynami z UKSW:P

Komentarz został ukrytyrozwiń

To fajnie. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"w tym roku przyłączyły się: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych i Szkoła Główna Szkoły Pożarniczej" @Adam, myślę, że jakieś dziewczyny się znajdą...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A z kim ci piękni kawalerowie z Politechniki będą tańczyć? Mają tam w ogóle jakieś szmulki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale będzie zabawa! Powodzenia!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.