Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27151 miejsce

Warszawa. Polska Gala Ślubna

Polska Gala Ślubna to coroczna impreza otwierająca nowy sezon ślubny. 16 i 17 stycznia organizuje ją w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie dwumiesięcznik „Nasz Ślub” oraz kwartalnik „Panna Młoda”.

Narzeczeni wybierają obrączki / Fot. fot. Greta SchonknechtOd samego rana zjawiło się mnóstwo młodych ludzi, głównie narzeczonych, aby zapoznać się z propozycjami prawie 200 wystawców z szeroko pojętej branży ślubnej: restauracji, hoteli, dekoratorów, florystów, jubilerów fotografów czy muzyków oraz szkół tańca, organizujących
kursy tańca dla narzeczonych.

Przyszłe panny młode tłoczą się przy wyprzedażach kolekcji ślubnych z roku 2009, a przyszli panowie młodzi przeglądali oferty zespołów i dj-ów. Karolina wychodzi za mąż w czerwcu, przyszła wraz z koleżanką Elą. – Tak naprawdę pół roku minie jak z bicza strzelił, a ja jeszcze nie zdecydowałam się na orkiestrę -mówi. -Pomyślałam, że takie targi to dobra sprawa, dlatego wzięłam swoją "świadkową" i sprawdzamy, co wystawcy mogą mi zaproponować.

Pani Krystyna przyszła wraz z córka Kasią, która nie może zdecydować się na suknię. - Suknia ślubna jest bardzo ważna, musi wywołać wrażenie na gościach, a przede wszystkim na przyszłym mężu - poważnie przedstawia sprawę. - Dziwię się, że tak dużo dziewczyn przyszło ze swoimi narzeczonymi. Przecież pan młody nie może zobaczyć przyszłej żony w sukni. To przynosi pecha. Kasia śmieje się i mówi: - Mama jest bardzo tradycyjna w kwestii ślubu i wesela.suknia z kolekcji firmy Mariella / Fot. fot. Greta Schonknecht

Jeśli chodzi wydarzenia na Targach, to wielką atrakcją są pokazy mody ślubnej. Wszyscy z zaciekawieniem zasiadają w Sali Kongresowej, żeby zobaczyć najnowsze trendy znanego projektanta Macieja Zienia, Annais Bridal, Adrianny czy ocenić 50 modeli firm Demetrios, Tylko Ona, Mariella.

W przerwie między jednym pokazem a drugim, młoda para siedząca nieopodal, ustala plan działania. Chłopak będzie robił zdjęcia sukniom, które będą się podobały dziewczynie. Ona zaś z notesem w ręku szybko notuje, co muszą jeszcze sprawdzić: punkt pierwszy – dekoracje, punkt drugi, sprawdzić oferty podróży poślubnej, zespoły, itp. A kiedy gasną światła i w tle pojawia się żywa muzyka profesjonalne modelki z wytworną biżuterią z wdziękiem prezentują piękne i eleganckie kreacje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jest wielehistorii na temat sukni ślubnych,cos drzemie w ceremonii i coś za sobą niesie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale kobiety piękne ;) *5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak dla mnie, wszystkie te suknie są okropne...

Za relację 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.