Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Porozmawiaj z Amy Goodman

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2013-11-21 09:56

22 listopada o godz. 19.00 w barzeStudio w PKiN, można będzie uczestniczyć w spotkaniu z amerykańską dziennikarką i reporterką Amy Goodman.

 / Fot. mat. organizatora Amy Goodman uznawana jest za jedną z najbardziej wpływowych postaci mediów za oceanem. Od 1996 roku prowadzi Democracy Now – globalny program informacyjny, który jest emitowany w 35 krajach. Pisze również książki, które stają się bestsellerami. Jako pierwsza dziennikarka na świecie otrzymała Right Livelihood Award, nazywaną alternatywnym Noblem.

Spotkanie w PKiN z Amy Goodman będzie w głównej mierze poświęcone współczesnym niezależnym mediom. Amerykańska dziennikarka i reporterka podzieli się również z przybyłymi gośćmi obserwacjami z Konferencji Klimatycznej w Warszawie.

Podczas spotkania będzie można także porozmawiać o najnowszej książce Amy Goodman „The Silenced Majority: Stories of Uprisings, Occupations, Resistance, and Hope”, którą napisała wspólnie z Denisem Moynihanem. Przedmowę do książki napisał reżyser Michael Moore. Autorka przedstawia w niej historię osób, które przeciwstawiły się korporacjom i władzy rządu - oddaje głos ludziom, którzy nie stają się bohaterami doniesień głównych mediów.

Tytuł ten znalazł się w czołówce listy bestsellerów „NYT”.


Wykład i dyskusja odbędą się w języku angielskim.

Wstęp wolny.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.