Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Samorządności

We wtorek, 3 lutego, odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Samorządności. Przedstawiciele Rady Dzielnicy Ochota rozpatrywali projekty organizacji pozarządowych na 2009 rok.

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Samorządności - 3 lutego 2009 roku / Fot. KInga Katarzyna KozakW domu kultury Rakowiec, zebrali się przedstawiciele władz dzielnicy Ochota, pod przewodnictwem Jolanty Bednarskiej, przewodniczącej komisji bezpieczeństwa i samorządności, oraz Mariusza Oprządka, przewodniczącego komisji zdrowia, rodziny i polityki społecznej. W obradach uczestniczyli także reprezentanci organizacji pozarządowych.

Posiedzenie miało na celu analizę projektów organizacji na 2009 rok. Przedstawione wnioski omawiane były bardzo wnikliwie, atmosferę podgrzewał dodatkowo fakt, iż na uznanie ze strony władz liczyła każda z organizacji.

Otrzymanie rekomendacji jest bowiem bardzo istotnym punktem w procesie otrzymania środków na realizacje założeń. Poparcie dla swojego projektu otrzymało miedzy innymi Towarzystwo Inicjatyw Społecznych „TROSKA”. - Poparcie ze strony władz jest dla Nas bardzo ważne, pozwoli to kontynuować program Bezpłatnych Porad Prawnych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród beneficjentów - wyjaśnia prezes Towarzystwa, Magdalena Dziopa.

Posiedzenie zakończyło się po trzech godzinach wnikliwych pytań i wyjaśnień, które pozwoliły na rzetelne rozpatrzenie przedstawionych propozycji przez zgromadzone na obradach organizacje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.