Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Potrzebujesz porady prawnej? Studenci prawa Ci pomogą!

I warszawski dzień bezpłatnych porad studenckich poradni prawa to propozycja skierowana do osób, które nie umieją poradzić sobie z problemami prawnymi, a sytuacja materialna nie pozwala na skorzystanie z odpłatnej pomocy adwokata.

Studenci Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, mając świadomość istnienia skali problemu natury prawnej z jakim na co dzień borykają się miliony osób, postanowili wyjść naprzeciw potrzebom i umożliwić skorzystanie z bezpłatnych porad prawnych.

Bezpłatna pomoc prawna ma charakter konsultacyjny polegający na wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości i okoliczności sprawy, jak również na wskazaniu możliwych dróg postępowania w sprawie oraz ewentualnym sporządzeniu pism procesowych. Gwarancją rzetelności i profesjonalności oferowanej pomocy jest to, iż prowadzone przez studentów sprawy w zakresie działalności kliniki są każdorazowo konsultowane z wybitną kadrą naukową pracującą w wydziałach prawa uczelni wyższych.

Udzielający porad prawnych nie pobierają za nie żadnych opłat, celem akcji jest bowiem wyłącznie chęć niesienia pomocy wszystkim jej potrzebującym. Osoby zainteresowane otrzymaniem bezpłatnej porady serdecznie zapraszamy.

"I warszawski dzień bezpłatnych porad studenckich poradni prawa" w dniu 25 czerwca 2011 (sobota)
od 10 do 18 na ulicę Nowy Świat 72 w Warszawie.

Do współpracy zostały zaproszone wszystkie Studenckie Poradnie Prawa przy Wydziałach Prawa z Warszawy oraz okolic.

Mamy nadzieję, iż I warszawski dzień bezpłatnych porad studenckich poradni prawa spotka się z zainteresowaniem osób potrzebujących pomocy i na stałe wpisze się w kalendarz.

Na jesieni br. organizatorzy planują organizację Dni Bezpłatnych Porad Studenckich Poradni Prawa o wymiarze ogólnopolskim.

Organizator:
Klinika Prawa przy
Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji
Ul. Grodzieńska 21/29 , 03-750 Warszawa
www.klinikaprawa.eu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.