Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Powrót Festiwalu Przemiany

Po dwuletniej przerwie powraca do Warszawy Festiwal Przemiany. Impreza odbędzie się w dniach 1-4 września.

 / Fot. Materiały promocyjne.Po dwuletniej przerwie powraca do Warszawy Festiwal Przemiany. Impreza odbędzie się w dniach 1-4 września. W jej programie znajdą się wydarzenia o charakterze artystycznym, naukowym, warsztatowym i dokumentalnym. Celem festiwalu jest uatrakcyjnienie wizerunku brzegów Wisły i ukazanie ich jako wartościowych miejsc. Wszystkie atrakcje festiwalu będą się odbywać jednocześnie po obu stronach rzeki.

- W programie festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie. Chcemy przede wszystkim pokazać jak wiele ciekawych rzeczy można robić nad Wisłą. Ukazać jej brzeg jako miejsce ciekawe i interesujące, do którego warto wracać. Być może spowoduje to tytułową przemianę myślenia i więcej osób spojrzy na naszą Wisłę z uśmiechem. - Powiedziała Katarzyna Nowicka z Centrum Nauki Kopernik, które organizuje festiwal.

Ruszyła już rejestracja na atrakcje festiwalu. Można jej dokonać na stronie www.przemianyfestiwal.pl. A ciekawych wydarzeń nie brakuje. Sonic Fiction to koncert, który odbędzie się w podziemiach Centrum Nauki Kopernik trzeciego września o godzinie 21. Zaproszeni artyści mają na nim połączyć klasyczne kompozycje muzyczne z nowoczesnymi technologiami cyfrowymi. Ideą koncertu jest doprowadzenie do spotkania dwóch pozornie oddalonych od siebie światów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.