Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Projekcja pierwszego polskiego filmu w technologii 5D

Do stolicy wjedzie ciężarówka Asylum 5D, w której już dziś o godzinie 15.00 przed Pałacem Kultury i Nauki od strony Al. Jerozolimskich będzie można zobaczyć film o tym samym tytule.

Okular umożliwiające oglądanie anaglifów. www.wikipedia.org / Fot. SnailyNiemalże wszyscy wiedzą, jak wygląda film w technologii 3D. Coraz więcej produkcji nastawionych jest już tylko na tę działalność. W Warszawie będzie natomiast okazja odczucia zdecydownie większej ilości bodźców niż do tej pory.

Samochód-kino zaparkuje nieopodal Kinoteki. W tym samym czasie będą mogły odbywać się dwie projekcje. Przygotowanych jest 16 miejsc w fotelach imitujących ruchy widziane na ekranie. Wyświetlany będzie najnowszy film Daniela Zduńczyka "Asylum 5D". Obraz utrzymany jest w mrocznym klimacie z gatunku horror. Akcja rozgrywa się w szpitalu dla obłąkanych. Widzowie będą świadkami niespodziewanych i mrożących krew w żyłach wydarzeń, o grozie których będą mogli się przekonać na własnej skórze.

- Cieszymy się, że w końcu mogliśmy ruszyć z pokazami - widok osób wychodzących z naszego mobilnego kina z wyrazem zadowolenia na twarzach, jest bezcenny. W dużej mierze w odniesieniu sukcesu pomogła nam firma AMD, od której otrzymaliśmy wsparcie techniczne i BUDGAST S.C., producent kin, w których wyświetlana jest nasza produkcja - mówi Daniel Zduńczyk dla NaszeMiasto.pl

Oglądając film 5D, możemy być przygotowani na to, że oprócz znanego obrazu trójwymiarowego, do odbioru którego potrzebne są okulary z polaryzacją liniową, poczujemy na twarzy krople wody, silne podmuchy wiatru; doświadczyć będzie można również "efektu myszy i insektów" wijących się po podłodze, a i zmysł węchu nie będzie zaniedbany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.