Facebook Google+ Twitter

Warszawa przeciwko ACTA. Demonstranci wygwizdali Palikota. Zdjęcia

Piątkowe popołudnie upłynęło w Warszawie pod znakiem sprzeciwu dla ACTA. Kilka tysięcy ludzi demonstrowało przed Pałacem Prezydenckim. Zjawiło się paru znanych polityków m.in. Janusz Palikot, tłum nie pozwolił mu na dokończenie przemówienia.

1 z 23 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Kilka tysięcy ludzi na Krakowskim Przedmieściu dało wyraz swojemu sprzeciwowi przeciwko podpisaniu ACTA przez Polskę. Fot. Katarzyna Bańbor
Kilka tysięcy ludzi na Krakowskim Przedmieściu dało wyraz swojemu sprzeciwowi przeciwko podpisaniu ACTA przez Polskę. Fot. Katarzyna Bańbor

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
mazowsze.naszemiasto.pl


Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Plenty
  • Plenty
  • 12.02.2012 16:43

@Olga Tymoszenko:
Guy, nie Guido, chodziło o spisek prochowy (mający na celu zabójstwo króla Anglii i Szkocji Jakuba I.), i nie z ateistami, a z Katolikami Anglikańskimi. Jakim cudem udało ci się wszystko pomylić?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jarakot
  • Jarakot
  • 29.01.2012 21:23

Janusz wracaj do TUSKA!! nalezalo sie pajacowi. dobrze go wygwizdali!

Komentarz został ukrytyrozwiń
krzysztof Kubasiewicz
  • krzysztof Kubasiewicz
  • 29.01.2012 16:12

nawet wódka zwana palikotówką sie popsuła.....mam kaca po niej

Komentarz został ukrytyrozwiń
Olga Tymoszenko
  • Olga Tymoszenko
  • 29.01.2012 13:08

Tyle że te maski które ubiera Palikot to podobizna Guido Fawkesa który przeszedł na katolicyzm i walczył przeciw ateistom angielskim i holenderskim. Czy ta maska Palikota nie parzy? Przecież Palikot walczy właśnie z kościołem, ale co tam zrobi wszystko by być popularnym, nawet pocałuje pantofelki Papieża hi hi hi

Komentarz został ukrytyrozwiń
doPiSek
  • doPiSek
  • 28.01.2012 20:01

5 kolumna jeśli już coś przepisujesz to nie kłam !

Komentarz został ukrytyrozwiń
V KOLUMNA
  • V KOLUMNA
  • 28.01.2012 19:46

SKANDAL SMOLENSKI......!!!!!!Na swojej stronie internetowej "Newsweek" zamieścił fragment jednej z rozmów, jakie Edmund Klich nagrywał. podczas spotkania z niezidentyfikowana osobą Klich pyta, czy "Będziecie nas podsłuchiwaJego rozmówca odpowiada: "Tak jest (....) Niebezpieczna sytuacja i trzeba podsłuchiwać". Klich z kolei na to odpowiada: "Trzeba, trzeba. Ja wiem, że nad wszystkim trzeba mieć kontrolę. Nie może się wymknąć. Rację musimy mieć my".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 28.01.2012 13:20

a Palikot dalej udaje opozycję.Myśli że nikt nie wie że jest lewą ręką PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tyyy
  • tyyy
  • 27.01.2012 23:46

https://www.youtube.com/watch?v=Na4KbXEMZk4